Kim buu Aamir Khan?

Tanımayan bir benim herhalde. Niye bu kadar seviliyo ülkemizde?

0|0
13|12

En İyi Erkek Görüşü

• arap biri :D bazı kadınların hayallerini süslüyor yatak odası

0|0
    0|0
    • Hintliymiş arap ne alaka lan?😄

• lan sensin kezban

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben çok severim inanılmaz güzel filmleri var.. ben hint filmlerinden nefret eden adam onun tüm filmlerini izledim.. verdiği mesajlar cok anlamlı bence herkes ızlemelı

1|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum kimse

0|0
    0|0
    • Tanımıyo musun? Tanıyıp da mı sevmiyosun?

• şu an 60 lı yaşlarda olduğu halde hala 20 lik delikanlıı gibi olduğu için Çok seviliyor zaten bir tek kızlar seviyor :)

0|0
    1|0
    • Bana da aksine erkekler çok seviyo gibi geldi adamın dibi falan diyolar da niye anlamıyorum.

• Hindistanın nejat işlerimi diyosun? 😄

• Aynen öyle diyorum :)

• Bende bilmiyorum salla

0|0
    0|0
  • Ooo adam idol ☺

1|0
    0|0
  • yaptığı filmlerde azda olsa islami ögelere değer veren filmler dışında yaptığı konuşmalar ve yaptığı yardımlar bence filmleri çok güzel sayılmaz ama konuları ve anlatılmak istenen şeyler güzel :-)

0|0
    0|0
  • Amcamın oğlu gibi severim keratayı bir filmi var ki yerdeki yıldızlar diye izlemeye doyamazsın

0|0
    0|0
  • 3 idiotstaki elemandı herhal

0|0
    0|0
  • Bilmem benim için anlam ifade etmiyor. Bollywood'u takip etmiyorum zaten.

0|0
    0|0
  • Ghajini , 3 idiot ve yerdeki yildizlari izlemen yeterli. Sonrasinda sende bir hayrani olucaksindir

0|0
    0|0
  • fena filmleri yok hani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bu da hintli...

0|0
    1|0
    • Bu da hintli derken başka tanıdığımız mı var hintli? Sana milletini sormadım. Niye seviliyo bu kadar onu sordum.

• amaaan off..

• Ne diyonki kanka 😄

• Hint dizilerinin ve Filmlerinin vazgeçilmez jönü o bir yakışıklı o bir cool o blr masum.. O bir arkadaşımın aşkı. O kadar anlattı ki araştırmak zorunda kaldım

0|0
    0|0
  • Hintli bir aktor 3 idiots fanaa gibi filmleriyle her zaman seyirciyi ekrana toplayan sevimli sempatik bir adam ama fanaa kesinlikle izlenmeli

1|0
    0|0
  • Şimdi 3 İdiots yazıyorsun googleye filmi tr altyazılı açıyorsun :) İlk 15 dakikalık bölümü itiraz etmeden zoraki izledikten sonra bir bakıyorsun film birmiş ve sen All is well diye dolanıyorsun ortalıklarda :)))

Tamamen bu :)) Ha Aamir Khan mı kim? Rancho! :)

0|0
    0|0
  • Cunku adam cok iyi ve guzel filmler yapıyor. Boş değil hep bir ders alıyorsun filmin sonunda

0|0
    0|0
  • Oyunculuğuyla , yönetmenliği ile her filmiyle olay yaratan ve hint filmlerini sevmeyenleri bile göz kırpamicak kadar kendine bağlayan hint sinemasinin temel taşi😘

1|0
    0|0
  • Filmleri ve sempatikliği için seviyoruz

0|0
    0|0
  • Bollywood izleneye baslayanlar genelde bu adamin filmini izledikten sonra hastasi oluyorlar

1|0
    0|0
  • Müko adam.

0|0
    0|0
  • Filmleri çok seviliyor, müslümandır kendileri ben iki neden bulabiliyorum

0|0
    0|0
  • Filmleri gercekten mukemmel o yuzden seviliyor daha cok ((:

0|0
    0|0
    • Mesela?

• 3 aptal, Ghanjini, Fanaa, Peekay, Yerdeki Yildizlar siddetle tavsiye ederim (:

• Bende tanimiyor ve bollywooda hic merak ilgi sempati duymuyorum

0|1
    0|0
    • Bollywoodu sormadım bu adamı sordum sadece.

• Tanimadigim icin bilmiyorum dedim ya ilgi alanim disi..

Yükleniyor...