En beğendiğiniz film repliği hangisi?

En beğendiğiniz film repliği hangisi?

0|0
17|42

En İyi Erkek Görüşü

• Arzu ettiğin şeyler, beklemekten vazgeçtiğin anda gerçekleşir. Bu; hayatın ''sen bakarken soyunamıyorum'' deme şeklidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Her şeyi kendi içinde görmek ve kendini her şeyde görmenin adıymış sevgi. Sonsuzlukmuş, bencil olmamakmış. Kayıtsız, şartsız ona güvenmekmiş bir de… Nedensizce ve delicesine özlemekmiş, onun yokluğunda. İliklerine kadar duymak, tırnaklarına kadar hissetmekmiş sevgi…

3|0
    0|0
  • – Peki bu hayattan istediğini aldın mı bari?
    + Aldım.
    – Peki ne istemiştin?
    + Bu dünyada sevildiğimi bilip hissetmeyi.

(Birdman)

1|0
    0|0
  • budamı gol degıl be hakım bey budamı gol degıl.. bıde yasar ustanın zengın züppe adama dedıgı ceker vururm donup arkama bakmam bıle...

1|0
    0|1
  • imdat kopekle zina yapiyorlar

Yedi bela Hüsnü

1|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Yalnız şunu belirtmek istiyorum: Ben batıl inanışları olan biriyim. Komik bir durum bu ama gerçek. Küçük oğlum Michael, polis şefini vurduğu iddiası yüzünden yurtdışına kaçmak zorunda kaldı. Bundan sonra başlıca işim, onu bu iftiradan korumak ve ailesinin yanına geri dönmesini sağlamak olacak. Ancak ben batıl inançları olan bir kişiyim. Oğlum saklandığı yerde yanlışlıkla vurulursa, kendisini suçlayan yeni kanıtlar, yeni tanıklar çıkarsa bu durum bana, bu odadaki bazı dostlarımın, yaptığımız barış anlaşmasına uymadığı düşüncesini verecek. Dahası, oğluma yıldırım çarpsa, gemisi okyanusa gömülürse, uçağı düşerse, bir polis memuru yanlışlıkla onu vurursa, hücresinde kendini asarsa ben yine buradaki bazı kişileri suçlayacağım. Ve bunu asla, ama asla affetmeyeceğim
    !!! DON VİTO CORLEONE

0|1
    0|0
  • LEGOLAS ELF GOZLERIN NELER GORUYOR

2|3
    0|0
    • ya gece gece hatırlattın o filmi tekrardan izleyesim geldi :)

• Abi hayatımda o kadar film ve dizi izledim ama onun kadar iyi bir seri görmedim. Her izlediğimde yine bir heycan oluyor. Onun yeri bir başka..

• Filmin her tarafı ilginç her izlediğimde farklı anlamlar çıkarıyorum

• 2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • "solcusu geldi heykel dikti sağcısı geldi cami dikti halka nasılsın diyen olmadı " diye bir replik vardı hangi film hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • Seninle benim aramdaki fark kardeş, sen kendin için yalvarırsın ben sevdiklerim için. Seninle benim aramdaki fark kardeş, sen adamlarına öldürmeyi öğretirsin. Ben ölmeyi.

http://m.youtube.com/watch?v=LvjlWhkb3ZE

0|0
    0|0
  • - ''Lanetlenmeyi ve affedilmeyi boşverin, bizler Tanrının sevmediği çocuklarıyız.''
    - ''Birkaç yumruk yiyip camdan yapılma olmadığınızı anladığınızda , sınırlarınızı zorlamadan yaşadığınızı hissedemezsiniz !"

2|0
    0|0
  • +Benim kumarım burada biter -Ekrem abi bari zardan düşseydik +Başka sefere - hep böyle yapıyosun abi bizi mi koparıyosun + Kim kimi koparıyor kendi payının a q 😂

0|0
    0|0
  • tabi ki vandetta

0|0
    0|0
  • Replikleri hep unutuyorum la :/

0|0
    0|0
  • Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirler kurşun geçirmezdir. 😁
    V For Vendetta

Güzel filmdir izlemeyen varsa bir baksın.

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=mZjraQagtTo
    orjinal dil ama çok sağlam sahnedir

0|0
    0|0
  • Vaedıda aklmda dgkl

0|0
    0|0
  • Replikleri aklımda tutmam

0|0
    0|0
  • fikirler kursun gecirmezdir.
    v fir vandetta

1|0
    0|0
  • El Salvador da Ne yapiyordun?
    +Tenimi Bronzlastiriyordum.
    Binayı neden havaya uçurdun?
    +Güneşi kapatıyordu. ✋
    (Senn icin yazdim. bak..)

1|0
    0|0
  • ''Ben size mühendisliği öğretmiyorum, nasıl öğretileceğini öğretiyorum.''...3 Idiots

0|0
    0|0
  • "İnanılmazlığa inan"
    "Kimse sana aşık olduğunu anlatamaz. Sen bilirsin... Herşeyinle..."
    "Karanlıkta gölgen bile seni yalnız bırakır"

0|0
    0|0
  • "Never trust a man who doesn't care about money."
    paraya tapan adamın hazin sonunda sarfettiği hazin kelimelerdir, bence efsane replik

0|0
    0|0
  • "bana Sakın yalan söyleme...

... çünkü İNANIRIM"

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...