Bir ses yarışmasına katıldığınızı düşünün?

Bir ses yarışmasına katılıyorsunuz ve Grubunuzun çalgıları bateri , elektro gitar ve klasik gitardan oluşuyor. Şarkı olarak ne seçmek isterdiniz ve bu şarkılar neler olurdu? Türkçe veya Yabancı hiç farketmez. Fikirlerinizi bekliyorum !

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Arkadaşım,

Böyle kendimi çok düşünüyordum ve arkadaşlarımla beraber Rising Star'a katılalım dedik. Katıldık, ön elemeleri rahat bir şekilde geçtik hatta çaldığımız parçayı o kadar beğendiler ki bir daha çaldırdılar :)

Buraya kadar her şey güzel. Ben bağlama çalıyorum, gitar ve cajon çalan arkadaşımız grupta mevcut. Tüm müziği biz yapmamıza rağmen bize "bu parçayı ya da bu parçayı çalacaksınız, ikisinden birini seçin" diye böyle bir zorlama yapana kadar içerideydim.

Bu karardan sonra direkt olarak yarışmayı bıraktım ve evimin yolunu tuttum :) Bana bağlama ile popüler kültüre ait ve içinde bağlama olmayan bir parçayı çalmamı istediler :) Ben bıraktım, gruptaki arkadaşlarım ise istediği parçayı çaldı ve elemeden ne yazık ki geçemediler :(

Herşey onlardan olupta ne söyleyeceğime karışmayan bir yönetim olsaydı yine tercihimi türkülerden yana kullanırdım :)

Teşekkürler...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...