Sagopa Kajmer desem?

Sagopa Kajmer benim için ayrıdır. En sevdiğiniz ona ait parçalar?

Güncellemeler:
Sagopa Kajmer Ateşten gömlek, bilmiyorum bir de bağdat of off
Az önce Sagopayı dinen değerlendiren arkadaş bu sözümde sanadır :
Ben burada kimsenin dilini dinini mezhebini söz konusu olarak belirlemedim. Bir tek sen adamı dini yönünden değerlendirdin. Söz konusu din olunca sagodan önce eleştirmen gereken çok insan bence azıcık insanlığın varsa uzatma saçmalıyorsun çünkü. Bu atarlarının eleştirinin yeri burası değil anladın mı? Ayrıca sen sagoya laf atıyorsun o dinlediğin Türk Pop Sanatçılarının çoğunun dilinde din ve dini sembollerin oyuncak bunu da bil

0|0
17|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Eksik etek :)

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 25

• Tabutlara sığmayacak kadar intihar var şeytanın siparişi dünyanın ninnisi olmuş sirenler yarab bizi özler...

1|1
    0|0
  • Baytar tam bir efsanedir fakat galibanın yeri bende ayrıdır.. Son olarak naber şarkısı yenilere nazaran hiç fena sayılmaz fakat daha çok eski sagoyu ve şarkılarını arıyorum yenileri o tadı veremiyor vesselam.

1|0
    0|0
  • Blmıorm hic

1|0
    0|0
  • Sagopa denildiği zaman bende akan sular durur, bütün şarkılarını severim ama merhametine dön, gölge haramileri, ateşten gömlek bunları yeri ayrı bende

1|0
    0|0
  • Berbat bir herif nefret ediyorum

0|1
    2|4
  • Ooovvv tuum parçalarını ezbere biliyorum lan dinlemedigim gün yok :) ahmak ıslatan, vasiyet, Gölge haramileri, bir kulaç daha atsam karadayim, kendim için :) hepsini dinlee

1|0
    0|0
  • İstisnalar kaideyi bozmaz 😉

2|0
    0|0
  • Adamın löpçüğü ya : )

1|0
    0|0
  • Atesten gomlekk

1|0
    0|0
  • Vasiyet
    İçin
    Baytar daha çok var :)

1|0
    0|0
  • birçok kez öldüm resmen bana yazılmış

1|0
    0|0
  • İstisnalar kaideyi bozmaz.

1|1
    0|1
  • derdime çare baytarim yok

1|0
    0|0
  • Ama galibaaaaa :)

1|1
    0|0
  • eskıdendı desem

1|0
    1|0
  • Adamin gibi adam

1|0
    0|0
  • Gölge haramilerine çok selamlar.

1|0
    0|0
  • Ahmak Islatan ^_^

1|0
    0|0
  • Şuanık naber şarkısı hoşuma gidiyor...

1|0
    0|0
  • al bide burdan yak

1|0
    0|0
  • kişiliğini kendisini sevmem ama bir kaç parçası efso - trakonya goranın müziği falan

0|0
    1|1
  • Naber derim :)

1|0
    0|0
  • Ben de seviyordum. Ta ki çok kötü çıkarları için ehli sünnet i kullanıp çıkarı bitince de ehli sünnet düşmanı olup mezhepsiz bir adama dönüşen adamın biridir. Şarkıları güzeldir severim ama gözümde zerre kadar değeri kalmadı artık.

0|0
    0|0
    • Kimse kimsenin özel hayatını, dilini dinini ve ırkını eleştirecek mükemmeliyette değildir. Sorunun amacını şaşırmazsak sevinirim.

• Ben araştıracağım şeyleri çok iyi araştırdım merak etme.
      Öve öve bitiremediğin adam ot kullanırken yakalanmış herifin tekidir bu bir.
      İkincisi sen insanlara dini yaydığını severek mi yaptığını zannediyorsun. Bende öyle zannediyordum bir zamanlar ama öyle değil işte gerçek. Ben geçmiş sagopa ya değil şimdi ki sagopa ya bakarım. İşi bitince nasıl da döndü ben onu gördüm. Şu an da edip yüksel denilen mezhep düşmanı bir adamın peşinden giden ve onunla birlikte Ehli Sünnet inancına hakaretler eden bir adamı en iyisi git sen araştır. Senin yaşın kadar bildiklerim var benim bana burada artistlik yapma ! Sizin için din iman önemsiz olabilir ama hala bu ülkede hakikatları söyleyen insanlar var. İnancını savunmak için mücadele eden insanlar var !

• Senin gibi birini daha fazla muhatap almayacağım.
      Ben çenemi değil başka yerimi iyi öttürürüm senin gibi ahmaklara ! şimdi defol.

• İstemezdim böyle olsun

0|0
    0|0
  • Herzaman contra derim ✌

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• SAGO <3 gibisi yok ;) Devam et kardesim sen doğru yoldasın üst kısımdada Sago ya laf söyleyenlere birşey yazmışsın. en güzelini yapmışsın. bir çok şarkısında ALLAH diyor ;) bilmeden de kimse yorum yapmasın Boş boş sadece konuşmak için yorum yapmayın anlamlı bişeyler söyleyn de bari bişeye yarasın

1|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=YsqoEVWIdR0
    Bu şarkısını çok seviyorum...

1|1
    0|1
  • sagolera

1|0
    0|0
  • Ahmak islatan baska bisey ya adam hayatimi ozetlemis

1|1
    0|0
  • sevmem

0|1
    2|0
  • galiba!

1|0
    0|0
  • Naber şarkısı güzel :d

1|0
    0|0
  • Atesten gomlek, terapi :)

1|0
    0|0
  • aşığım derim.

1|1
    0|0
  • Baytar :)

1|0
    0|0
  • Lisedeyken çok dinlerdim, favorim Ne bilirsin'di :)

1|0
    0|0
  • o kimdir

0|1
    1|0
  • Ahmak Islatan
    Mevsimler Gibisin
    Merhametine Dön

0|0
    0|0
  • hiç dinlemedim

0|1
    0|0
  • galiba şarkısı :D

0|0
    0|0
  • galiba sarkısını sevıyorum bende yerı ayrıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...