İstanbul hava durumu için en doğru tahminleri hangi siteden alabilirim?

İstanbul hava durumu için doğru tahmin yapan siteler hangileri? Benim baktıklarım hep yanılıyor.

Hava durumu için hangi web sitelerine bakıyorsunuz?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Hangi sitelerden bakıyorsunuz bilmiyorum ama bu ülkede hava tahminlerini Devlet Meteoroloji İşleri yapar, sitesinde yayınlar, diğer siteler de çeşitli kodlar ile aynı verileri paylaşırlar, site adminlerinin kendi kafalarına göre hava durumu vermesi diye bir şey söz konusu değil. Evet, meteorooji de zaman zaman yanılabilir, "yağmur yağacak" der, yağmur yağmaz falan, oluyor, bazen iyice fantastik tahminler yapabiliyorlar ama bütün bunların "hava tahmini" olduğunu unutmamak gerekir.

link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim arkadaş var meraklısı, sürekli rapor gönderiyor anlık :)

Genelde bir merkezden alınıyor diye biliyorum ama meteroloji ile yahoo weather'ı farklı görmüştüm diye hatırlıyorum, başka bir enstitüden alıyor olabilir.

Ben yahoo weather kullanıyorum, cep telefonunda da bir forecast programı var, bulunduğun lokasyonu tespit edip oranın raporunu veriyor (Tabi en yakın istasyonun).

Genelde 4-5 gün sonrası raporlarda risk olması doğal, çok yapacak birşey yok çünkü bir sürü simulasyon var.

0|0
    0|0
  • metoffice.gov.uk her zaman ordan takip ederim bizzat atmosfer gözlemi ile sonuç veriyolar çok iyi bir sitedir, tahmin yok yani, kesin bilgi :) bilginize

0|0
    0|0
  • google yaz...

0|0
    0|0
  • Devlet Meteorolojiye bakma da!

0|0
    0|0
Yükleniyor...