Size en yakın kitabın 111. sayfasında ne yazıyor?

Bende yazan ; Biliyor musun, Japonya'da en yüksek ailelerin kızları evlenmeden önce, kendilerine çeyiz yapabilmek için açıkça fahişélik ederler. Sonrada saygıya layık kocalar bulurlar...

0|0
14|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• bir isim diyorum bir koku bir yol alır götürür virane şehirlere bir kadın ismi bir koku diyorum içine çekmen gerek bir çift göz diyorum kurtulamazsın sevmekten sabah uyanırsın pencerenden içeri girer fesleğen kokusu sanki oymuş sanki hiç gitmemiş gibi fesleğenim ben seni çok özledim.

hikmet anıl öztekin - fesleğen 111. sayfa

0|0
    0|0
  • Cumhuriyet dönemi siyasi gelişmeler - inkılaplar

Türkiye cumhuriyetinde düşünce ve duyguda birleşen bir toplumun oluşturulmasında aşağıdakilerden hangisinin katkısının en çok olduğu savunulabilir?
    A) Türk Tarih Kurumu'nun açılması
    B) Harf inkılabının yapılması
    C) Millet mekteplerinin açılması
    D) Eğitmen kurslarının açılması
    E) Tüm öğretim kurumlarının bir merkezden yönetilmesi.

Cevabı da sen veriver :D

0|0
    0|0
  • Bütçe tasarıları ve rapor, kırk üyeden kurulu Bütçe Komisyonunda incelenir. Bu komisyonun kuruluşunda, iktidar grubuna veya gruplarına en az yirmi beş üye verilmek şartı ile, siyasi parti gruplarının ve bağımsızların oranlarına göre temsili göz önünde tutulur.
    Şansa bak ki baş ucumda Anayasa var. :D

0|0
    0|0
  • On beş dakika sonra yine aradı. Yine açmadı. Acaba başlarına bir şey mi geldi diye düşünmeye başladı. Kaza yapma olasılıklarını aklına bile getirmek istemiyordu. Hemen Rüya'yı aradı. O da açmadı. Sabaha kadar bir Cem'i bir Rüya'yı aradı durdu. Açmadılar. Acaba ne olmuştu?

0|0
    0|0
  • Çiçikov, köylülerin pliuşkin'e taktıkları isme için için gulerken birçok sokak ve evlerin bulunduğu geniş bir köyün ortasına geldiğini fak edemedi. Ama şehrin düzgün yollarına hiç benzemeyen bozuk tasli, kalanların uzatıldığı yerlerde arabanın iyice sarsmasiyla kendine geldi. Bu kalaslar piyano tuşları gibi bir yukarıda bir aşağıda olacak şekilde dizilmişti...

0|0
    0|0
  • "Vursana Allah'ın belası!" Keşke öylesine beklediğim cezayı verseydi de, geceleri yeniden uyuyabilseydim. Belki o zaman, eski halimize dönebilirdik. Ama ben ona narları fırlatırken, Hasan yerinden kıpırdamadı. "Korkak!" dedim. "Sen korkağın tekisin!"

0|0
    0|0
  • bana en yakın kıtap cok uzakta

0|0
    0|0
  • ''Sanırım çok kötü zamanlama, ha? Korkudan altına işemene gerek yok, birazdan evine bırakacağım işte seni''- Bira, Kadın ve Şahane Hatalar.

0|0
    0|0
  • "Seni ozluyordum, oysa ruyalar ozlenmezdi hayatta. Sadece masallar ulkesinde hissedebilirdim varligini. Ve yalnizligim selam dururdu yokluguna."

0|0
    0|0
  • Kitabı çok uzakta ya yakında yok nabicaz

0|0
    0|0
  • 111. sayfada bu mu yazıyor, bu mu 111. sayfada yazıyor?

0|0
    0|0
  • Enteresan bir bilgi.

0|0
    0|0
  • Sarhoşun biri geliyor ve senin aşkını değersizleştiriyor. Sen de bunu kabul ediyorsun. Ama aşk... Aşk her şeydir... Aşk bir genç kız için öyle değerlidir ki, dünyadaki tüm elmaslarla bile ölçülemez.

Yer Altından Notlar..

0|0
    0|0
  • Cirakken usta oluyorlar galiba :)

0|0
    0|0
  • ÖLÜM karanlık bir gecede gelecek

0|0
    0|0
  • 111 sayfali degil.

0|0
    0|0
    • O zaman 64. sayfasını yaz :)

Kızlar Ne Diyor 13

• Türkiye maden ve enerji kaynakları bakimindan fakir bir ülke değildir. Hemen hemen her bölgesinde çeşitli kaynaklara rastlanır. (Yaratici bir soru olmuş :-). )

0|0
    0|0
  • Kopekler, tanimadigi birini gorunce ondan kotuluk gormedigi halde hirlar; gordugu kimse tanidiksa, ondan hicbir iyilik gormedigi halde sevinc gosterir. Sen buna simdiye kadar hic sasirmadin mi?

0|0
    0|0
  • Biri bana 'Aşıklık nedir?' diye sordu. Dedim ki, benim gibi olursan bilirsin.

0|0
    0|0
  • Karesioğullarının Osmanlı'ya katılması ile Anadolu Türk birliğini sağlama yolunda ilk adım atmıştır.

0|0
    0|0
  • Bir dostun varlığı güzel şeydir fakat; bir dosta ihtiyaç duymadan yaşayabilmektir önemli olan. Oğuz Atay

0|0
    0|0
  • Sürekli bir mirilti gibi
    Yazdan yaz sokaklarından
    Ey korucunun uzanamadigi çılgın salkım
    Ey donussuz olan
    Yalnız açılan
    Ve kapanmayan

0|0
    0|0
  • Şansa bak tam o sayfada Frida Kahlo'nun yatağının resmi var :) Altında ; "Frida Kahlo'nun yatağı , Casa Azul , Coyoacân " yazıyor. Sevgiyle.

0|0
    0|0
  • düzlemde vektörler valla baktım :D

0|0
    0|0
  • Bir erkek bir kadın kadar kusursuz sevemez, çünkü içindeki öküzlük ve açlık hiç bitmez.

0|0
    0|0
  • Kazanilmis bagisiklik:
    Canlinin sonradan kazandigi bagisikliktir. Aktif bagisiklik ve pasif bagisiklik olmak uzere ikiye ayrilir. :D

0|0
    0|0
  • Bu ambargo meselesinde dikkatimizi çeken bir husus da şudur:
    yazıyor

0|0
    0|0
  • sevdiğim kitap yok :D asdjks

0|0
    0|0
  • 111. sayfa gelmiş hala içindekiler listesi var.

malum mühendislik :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...