Müslüman mezarlıklarının çoğu niye bu kadar pis ve bakımsızdır?

Hristiyan mezarlığı özenli, düzenli, ferah ve bakımlı iken müslüman mezarları neden dağınık, özensiz ve bakımsızdır? İLk resmi ben bir yurt dışı ziyaretimde çektim

Hristiyan ( sizin deyimle İMANSIZ GAVUR ) Mezarlığı
Müslüman mezarlıklarının çoğu niye bu kadar pis ve bakımsızdır?

Bunlarda Müslüman mezarlığı

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Müslümanlar dirilere önem vermiyorlar ki ölülere versinler.

1|1
    0|0
    • :)
      Zaaaaaaaaaaa :DDD

• İlaveten; Hristiyanlar mezarın üzerine konulan şeylere ne el sürerler ne de çalarlar. Ölünün altın dişlerini bile ağzından söküp götüren insanların bulunduğu ülkemizde birkaç saat içinde mezarın üstündekilerinin esamesini bile bulamazsın. :(

Kızlar Ne Diyor 4

• Altı üstü mezar taşı. Bir önemi yok

0|0
    0|1
  • Türk mezarı pis değil ki orası belki daha gelişmiş ülke mezarı da daha güzel bizdeki ozensiz sadece oraya göre pis diyemezsin

0|0
    0|1
    • Türk mezarı demedim MÜSLÜMAN dedim gözlerini iyi açar okursanız anlarsınız.
      temizlik akıyor evet müslüman mezarlarından haklısınız verecek bir cevabınız bilel olmadığı için sen özensiz pis diyemezsin diyorsun kaideler istisnayı değiştirmez
      Müslüman mezarları pis bakımsız özensizdir

• Cünkü onlari eseleyen kimse yok.

0|0
    1|0
    • Ne yani bu şimdi müslümnan ölüleri daha degerli hristiyan ölüleri beş para etmez mi demek

• Öyle bir sey söyledigimi hatirlamiyorum.

• bizler görünüme değil duaya önem veririz

0|0
    0|0
    • Tek teselliniz zaten bu.
      Eğer aynı durum bizim için olsa diyecektiniz ki

'İşte müslüman olmanın farkı tarzı bakın gavur mezarları pislikten bakılımıyor peygamber efendimiz temizlik imandandır diye boşuna dememiş'' diyecektiniz ama verecek cevap olmayınca klasik laf

Erkekler Ne Diyor 1

• ikinci resim harbiden güzelmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...