Shahrukh Khan'ın en sevdiğiniz filmi ne?

Ben karar veremiyorum. Yani hepsi çok iyi gibi 20 küsür filmini izledim hepsini seviyorum.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• My Name Is Khan, Jab Tak Hai Jaan ve Channai Express... Meltem TV'de Pazar akşamı saat 21:00'da Channai Express var... :) Koyu bir Bollywood ve Aamir Khan hayranıyım... :D

0|0
    0|0
    • Ben de koyu bir bollywood ve Aamir khan hayranıyım izled

• Ya işte ben de İstanbul'da yaşayan şanslı kişilerdenim... 😏😏😏😂😂😂😂 Şaka şaka... 😄😄😄 Ben Rang De Basanti'de çok sıkılmıştım... Filmin 1 buçuk saati çok boş geçmişti... Son 1 buçuk saati çok güzel... 3 Idiots başlı başına mükemmel bir eser... Benim Yolum kitabını ona imzalatacam... 😊 5-6 ay kadar bir süre kaldı gelmesine... 😊

• Rang de basanti en ssvdiklerimden hiç sıkılmadım o genç eğlenceli hallerinden özgürlük savaşçılarına dönüşmeleri muhteşem bence hiç sıkılmadım.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Jab tak hai jaan hoşuma gitmişti my name is khan da güzeldi.. bir kaç tane daha izlemiştim ama isimleri aklıma gelmiyor..

0|0
    0|0
    • Jab tak hai jaan çok ünlü ama ben izlemedim katrina kaifi sevmediğim için ama my name is khan bana göre de bir başyapıt

• Haklısın

• eig lütfen.. ;)

• My Name is Khan

0|0
    0|0
  • Rab ne bana di jodi güzeldi my name iş khani o kadar begenmedim

0|0
    0|0
  • Figüran olduklarını bile izledim. bence hepsi iyi ama en iyisi dilwale dulhania le jayenge

0|0
    0|0
    • Yaaaa tam bir kral. O filmin yeri bende ayrı. Tam bir klasik. SRKajolu SRKajol yapan film.

• Tabiiki çoğu türk genci gibi cevabım aamir khan yani kralın daha çok filmini izledim ama aamir khan hint sinemasına başlama sebebim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...