Türkiyenin önümüzdeki 20 yıldaki hali sizce iyi mi?

Türkiye şimdiki gibi devam ederse, 20 yıl sonra iyi bir durumda mı olur kötü mü?Her açıdan soruyorum..

Türkiye'nin gidişinden memnun musunuz?

• Evet, Türkiye iyi yolda
    33% (4)50% (4)40% (8)Oy Ver
  • Hayır, Türkiye'nin geleceği kötü
    67% (8)50% (4)60% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• bazı yönlerden evet ama türkiye nin aşması gereken önemli konular var ancak o zaman tam anlamıyla gelişir. önce içteki karışıklığı çözmek gerek . ülkede de adaletin sağlandığını sanmıyorum yasalar çıkıyor ama uygulanmıyor. sonra devletin başındakilerin değişmesi gerek . tabi orada yaşayan sizlersiniz siz daha iyi görürsünüz olanları. siz memnun değilmisiniz?

0|1
    0|0
    • Ben memnun değilim.Kötü olduğu gibi, iyi gösterilmeye çalışılıyor ve insanların çoğu inanıyor.

• olabilir daha dikkatli bakarsan görebilirsin belki

Kızlar Ne Diyor 7

• iyi görmüyorum

1|4
    1|2
  • Ekonomiyi sattık, milleti sattık, kişiliklerimizi de sattık sıra da donlarımız kaldı hayırlısıynan. Donumuzu başımıza da takarsak tamamdır, kıçımız açık başımız kapalı olsun yeter namıssızım.

1|5
    1|2
  • memnunum..bundan 20 yıl önceki haliyle kıyaslarsak şimdiki durumm çok iyi..bir 20 yıl sonrada şimdikinden iyi olacağı kesin..(bu düzenle tabi)

0|2
    1|4
    • 20 yıl önceden daha iyi olması değil, 20 yılda gelişmesi gerektiği kadar gelişip gelişmediği önemli.

• tamamda zaten cevabımda bunu belirttim..ben sadece ek olarak geçen 20 yılı ilave ettim.

• bilemiyorum inshallah iyiye gider

0|1
    0|0
  • İran gibi olcaz bence

1|4
    1|2
  • bu konu aşıyor

0|0
    0|4
  • evet çok iyi

1|1
    1|4

Erkekler Ne Diyor 7

• satılık ruhlar biterse belki

2|4
    1|0
  • Bu hükümetle devam ederse . Türkiye isimli bir devlet kalmayabilir. Bu isim artık ne olur bilemiyorum. Ancak dünyanın en zengin sıralamasın da ilk 3 bizden olabilir.

1|3
    1|2
  • Akp lilerin zoruna gitmiş olmalı .İnş bu seçimlerde gideceksiniz. Ve yargılanacaksınız .

1|4
    1|2
    • Ülkenin ismine birşey olmaz öyle mi ? o yüzden mi içinde "Türk" kelimesi geçen herşeye saldırı var. O yüzden mi milli değerlere bu kadar saldırı var. Bu yüzden mi devletin elinde ki kaynaklar yabancılara yok paraya satılıyor . Bu yüzden mi manavgatın suyu İsrail'e kiralandı .Asgari ücretin avrupalının 1 aylık köpek maması masrafı olduğundan haberin var mı ? seni hangi çıkarların konuşturuyor. Terörist başının odasına tv konulurken hiç vicdanın sızlamıyor mu ?

• inşallah! anti-akp!

• Satacak birşey kalmışmıydı. 20 senede tamamını yok ederler

1|4
    1|1
  • Evet, Türkiye iyi yolda

0|0
    0|1
  • hükümet yakında kalkar bundan sonra chp gelir ama önünü kapatıp fazla bişey yaptırmzlar hayal kırıklığına uğrarsın ondan sonrada abd işbirlikçileri şekil değiştirip bidaha gelebilirler

0|3
    0|1
  • refah ve huzur bekliyor

1|2
    1|3
Yükleniyor...