Su yazinin osmanlıca olduğunu düşünüyorum bilenler ne yazdığını söyleyebilirmi anlıyan var mı acaba?

Bu osmanlıca sanırım değilsede affola hatam anlayan varsa ne yazdığını yardımcı olabilirmisiniz?
Su yazinin osmanlıca olduğunu düşünüyorum bilenler ne yazdığını söyleyebilirmi anlıyan  var mı acaba?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bildiğin arapça

0|0
    0|0
    • Arkasında osmanlıca pulda var yanılmamak için sordum osmanlıcamıs zatende bende ole tahmin etmisdim

En İyi Erkek Görüşü

• Bu evrakın üstündeki pul bile başlıbaşına değerli. Hiç zarar görmeden Osmanlı dili ve edebiyatı kürsüsüne götürürsen sana tam ve kesin tercüme ederler , dahası tercümenin onaylı Türkçe'sini de verirler. Bulunduğun yerde Edebiyat fakültesi varsa bölümlerine bak, götür okunsun. Ben de Osmanlıca biliyorum ama tarihine göre kelimeler anlam kaydırır hatalı olur.

Tek söylenebilecek ; buna iyi bakmalısın , kendi başına bile değerli kağıt bu. Elinden çıkarma

1|0
    0|0
    • Neden bahsettigini merak ediyorum sadece neden bahsettigini anliyormusun ufakta olsa?

• Devlet evraki ise bu kisi sanat tahsili olan bir kisi evrakin sahibi muzisyen biri zamaninda onunla ilgili bir yazi olabilir sanirim.

• Düzgün ve doğru çevirt bir şekilde , gaza'n mubarek olsun diyelim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• evet osmanlıca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evet eski Osmanlıca yazısı.. ben bilmiyorum ama bilen arkadaşlarım var. bulamazsan ben yardımcı olurum.

0|0
    0|0
  • o kadar osmanlıca bilsem uzman olarak her hafta tarihin arka odasına çıkarım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...