İngilizce bilenler yardım edebilir mi acaba yardımcı olur musunuz?

Bir metin katolik kilisesi ve bilim konulu yarım kalmıştı ingilizceden türkçeye acaba rica etsem isteyenler yardım edebilir mi parça parça atarım paylaştırırım. Ayrıca internette yayın yapacaz yazıyı tamamlanırsa ilgilenenlere teşekkürler ister burdan ister takip isteği atabilirsiniz

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• atabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• metin uzunsa bulaşmam

0|1
    0|0
    • Bir kısmını atsam olur mu : (

• kendim anladığımı çevirebilirim çünkü için de çok fazla dini terim var, bilgin olsun

Orjinal yayında, Copernicus yeni bir dönem başlatan kitap ile yalnızca hafif çekişmelere sebep oldu, ve Kutsal Kitap'la çelişen konularda şiddetli vaazları kışkırttı. Yalnızca üç yıl sonra, 1546'da, bir Dominikan, Giovanni Maria Tolosani, mutlak kutsal gerçeği savunan ekte ki teoriyi kınadı.(33) O da kutsal sarayın efendisi olduğunu kaydetti (i. e., Katolik kilisesini baş denetçisi) Bartolomeo Spina, arkadaşı ve dostu Dominikan'ı, mahkum etmeyi planlıyordu ama onun hastalığı ve ölümü bunu yapmasını engellemişti.

• Ben dini terimleri anlıyorum biliyorum latince ama temel normal ingilzice bilmiyorum kursa yazıldım şimdi okuyacam teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...