Kürk Mantolu Madonna okuyan var mı??

Başlarda sıkılsam da bayıldım bu kitaba okuyan var mı kitap hakkında düşünceleriniz nedir?:))

Ve bu kitaba benzer kitap önerisi alabilir miyim?

Güncellemeler:
Madonnayı olucakmış yanlış yazmışım bu arada:D

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• okudum.güzeldi.biliyor musun sabahattin ali öldüğünde üzerinde bir not bulunmuş ;'' maria puder ölmedi'' diye.

tavsiye edebileceğim, palahniukun kitaplarını okuyabilirsin.ya da camusun yabancı adlı kitabını.eğer okumadıysan kafka nın değişim kitabı da hoşuna gidecektir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kürtk Mantolu Madonna'yı 2013 yılının ocak ya da Şubat ayının sonlarına doğru okumaya başlayıp , iki üç gün içinde bitirmiştim kitabı.Raif efendinin Maria'ya karşı hissetiklerini İlk başlangıçta , olayları anlayana kadar , daha önceden hiç bu şekilde anlatış ile başlamadığı için şaşırmış bir o kadarda aceba nasıl devam edecek diyerek devam etmiştim.Raif efendinin hayatında aradığı aşkı bulup , bunu kendi içinde yaşayarak günlüğüne hapsetmesi herşeyi.Yanındaki insanların varlığından haberdar olup bir o kadarda duvarlar örereek, uçsuz bucaksız bir biçimde içine sığmaması bunun için hergün kendini kötü hissetmesi.Yaşamından almış olduğu derslerin , başka insanlar tarafından tekrar tekrar yaşanmaması için okuyucuya sunmak amaçlı olsa gerek amacı günlüğü saklayışı , sabahattin ali ile karşılaşmaları...
    Aceba diyorum sonuc bölümünde yazarımız çok değiştirdi mi sonuucu.Keyifle okuduğum unutmadığım kitaplar arasında ilk sırayı aldı diyebilirim.

0|0
    0|0
    • yalnız adam aşkına gerektiği gibi sahip cıkmadı diye hatırlıyorum

• teşekkürler okucam ozaman :D

• İyi okumalar kamburkalem , okuduktan sonra , senin de yorumunu görmek isteriz.Ama yorumun kitap bittikten hemen sonra olsun :) Araya zaman girmeden...O an daha bir farklı oluyor , okuduktan sonraki büyü kolay kolay gitmiyor ama taze taze büyüklenmişken almak lazım yorumu.

• ÇOK SÜPER BİR KİTAP DÜN YİNE BAŞLADIM OKUMAYA ONA BENZER KİTAPLARI CEZMİ ERSÖZ YAZIYOR AYNI OLMASADA ÜSLÜP BİÇİMLERİ AYNI GİBİ..

0|0
    0|0
  • genelde durum öyküleri okumayı sevmeyen biri olarak ömür boyu unutamayacağım bi kitaptır. özellikle son sayfasına göz yaşım damladı hatta hala izi durur son sayfada

1|0
    0|0
  • o kitabında bokunu çıkardılar artık

0|0
    0|0
    • niye öyle dedin şimdi?

• zevkler tartışılmaz beğenmiştir okumuştur.

• bana göre bokunu çıkarmak, sana göre neyse ne artık

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben okudum, güzel bir romandı. İlk başlarda sıkılıyorsun ama güzel. Oradaki Madonna karakterini çok sevmiştim tam benim kadınımdı :)

1|0
    0|0
  • Okumayani dovuyorlar diye duymustum.

1|0
    0|0
  • ifedix'ten yeni sipariş verdim. Önümüzdeki günlerde başlicam okumaya :)
    Ahmet Ümit İstanbul hatirasını şiddetle öneririm

0|0
    0|0
  • Okudum çok iyi bir kitap. Milenaya mektupları da öneririm o da güzel :)

1|0
    0|0
    • Franz Kafka nın Dönüşüm adlı kitabı gibi değil demi Submarine- .Sarsıcı bir etki yaratmıştı dönüşüm.

• Kuyucaklı Yusufuda tavsiye ederim maria puder kadar olamasada ^^

1|0
    0|0
    • kuyucaklı yusuf'tada ayrı bir hüzün var dedim balli bu sefer yapma Sabahattin Ali :)

• oku sonra da otur ağla dedırten roman

1|0
    0|0
  • bende çok beğenmiştim etkileyiciydi.. yine sabahattin aliyle devam et.

1|0
    0|0
  • Çok güzeldi...

0|0
    0|0
  • çok güzeldi etkilendim sonunda ağladım muhteşemdi.
    büyük umutları okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • konusu ne bu kitabın

0|0
    0|0
  • okumadım açıkcası ama özet olarak okumuştum biyerde

0|0
    0|0
    • Okumanı öneririm her ne kadar özetini okumuş olsanda , okuduktan sonra insan belirli dönemlerde tekrar aynı kitabı okumak istiyor.

Yükleniyor...