Öğrenildiği Zaman #Ufku Genişleten Şeyler Hakkında Örnek Verir misiniz?

Öğrenildiği Zaman #Ufku Genişleten Şeyler Hakkında Örnek Verir misiniz?
Öğrenildiği Zaman #Ufku Genişleren Şeyler Hakkında Örnek Verir misiniz?

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
711

En İyi Kız Görüşü

• Manevi konularda Allah'in izniyle..
    Bir de somut bir ornek;mesela ben canta dikmeye sifir bilgiyle basladim. yaptikca ufkum acildi ve şu an profosyonele yakin bir durumdayim. Ama maneviyatin verdigi hazzi hic birisi veremez. sukurler olsun. yalniz sadece ogrenmek yetmoyor bunda. ogrendigini hayatina gecirdiginde sonsuz saadete kavusuyorsun. Allah'im herkeslere nasip etsin ve ilham versin, ogrendigi ilmi hakkinda hayirli kilsin insallah. dua ile..

1|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların basit bir olayı zorlaştırarak anlattığı şeyleri sen basit bir dille anlatırsan bu herkesin ilgisini ve beğenisi çeker,
    zorlaştırarak anlatanların ise nefretini çeker.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Felsefe ufku fazlasiyla acan bir konu bence iyi aksamlar :D

0|1
    0|0
  • Onu bilmem de az önce ekşi sözlük sayesinde birazda senin vesilen ile Rotring'in kırmızı halka anlamına geldiğini öğrendim. 😳 😅

0|1
    0|0
  • sünnetlerin manaları

0|1
    0|0
  • büyü ilmi :D haha

0|1
    0|0
  • Biz yaşıyoruz çok şükür

0|1
    0|0
  • Ben, yer çekiminin olmadığını, uzayın derinliklerinde kaybolmamızı engelleyen ve bizi dünya'da tutan şeyin gökitmi olduğunu öğrenince çok şaşırmıştım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sağlıklı ve mutlu yaşamanın öğrenilmesi..

0|1
    0|0
  • Mühendislik bilgileri 😇

0|1
    0|0
  • İnsan ve uzay anatomisi.

0|1
    0|0
  • Sanırım Tasavvuf çok dindar bir kişilk olmasamda Mesneviye meraklıyım :)

0|1
    0|0
  • Saglikla ilgili şeyler

0|1
    0|0
  • bir fare çölde deveden daha fazla susuzluğa dayanabilir

0|1
    0|0
  • yavuz sultan diye çok bilinen resmin can düşmanı şah ismail olduğunu.
    II. inönü zaferinin aslında yunan kuvvetlerini çekilmesi ile tek kurşun atılmadan ilan edilen bir tür düzmece olduğunu 1930 larda alınan 5 bin metrelik rus sondaj makinesinin moskof olduğu gerekçesiyle zamanın hükümetlerince çürütüldüğünü tabi bunlar o kadar ufuk genişletirmi bilemiyorum

1|0
    0|0
  • bilgi.

0|1
    0|0
  • Ekşisözlük virali bu adam ya

1|0
    0|0
  • Okumak durmadan ufkunu genisletir insanin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...