#Büyü Yaptıran Var mı?

New Yorklu Fotoğrafçı Shannon Taggart, Brooklyn'de Bulunan Mambo Rose Marie Tapınağı'ndaki Voodoo Ayinlerini Görüntüledi.

Haiti Dinlerinden Biri Olan Voodoo'ya Ait Ayinler, Aynı Zamanda Tapınağında Sahibi Olan Kadın Rahip Tarafından Yönetiliyor.

Taggart'ın Aktardığına Göre Ayinler Çoğunlukla ‘Vahşi ve Yoğun' Geçiyor.

Fotoğrafçı, İnsanların Zaman Zaman Çığlıklar Eşiliğinde, Tapınak İçinde Kafaları 1 Milyon Bir Şekilde Koştuğunu Söylüyor. ( ! ) :D

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar bildigin bonzai çekmiş

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bilgisayarımda benden başka kimsenin göremeyeceği şekilde şifrelediğim pdf dosyası halinde büyülerle alakalı çalışmam var ve bu büyüyü yapanlar yapılabilecek olan her şeyi yapabilir ancak ahiretten ümidi kesmesi şartı ile.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Korkarim ve affi yoktur büyünün bizim evde de cikmis zamaninda Allah korusun bizleri

0|1
    0|0
  • hayır !

0|1
    0|0
  • Allah o kullardan etmesin..

0|1
    0|0
  • En fazla fal falan baktırıyorum, korkarım ben büyüden falan

0|1
    1|0
  • Bulaşmam ben o işlere. 😅 sonra geri teper falan zararlı ben çıkarım.

0|1
    0|0
  • ben yaptım ama ak büyü

0|1
    0|0
    • Buyunun aki mi olurmus.

• bir cin ile antlaşma yapılması yeterli örneğin bir yer egirdiğinde en dikkat çeken kişi sen olursun ve ya hastalara şifa vermede ve ya aşk büyüleri ak büyü dalına giren büyülerdir @HBravo dinen ak büyüde yasaklıdır

• ahiretini satttın

• Merak ediyorum ama bulamadim tabii

0|1
    0|0
  • Şeker atmış patlıyolar 😄✌

0|0
    0|0
  • Vodoo buyusu var ozellikle guney afrikada yaygin bir buyu tabi abd de felan yapiliyor hatta coğu kitaba konu oluyor bu büyü

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İnandığım bir şey olmadığından o yöne hiç bakmam..

0|1
    1|0
  • Hayır yapmadım yaptırmadan

0|1
    0|0
  • Büyüye inanmam yaptırmam da

0|1
    0|0
  • Vodoo hakkinda bilgi veriyim. Cesitli ayinlerle seytana kurban keserek vs gibi yontemlerle bir bebek yapilir. Kime yapıldı ise bebegin basina gelen o kisinin basina gelir bla bla bla.

0|1
    0|0
  • Maneviyattan dolayı büyüye karşıyım. Yapılmaması gereken şeyler..

1|1
    0|0
  • Hiç yaptırmadım. Düşünmem de.

0|1
    0|0
  • Bazı cemaatlerin zikir ayinlerinde de kendindenb geçen erkekleri görmek mümkün.

0|0
    0|0
  • kafalarına tüküreyim
    sarhoş olmaktan ne farkları kaldı yahu

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • bunlar iyi para kırıyordur işim olmaz büyü ile filan

0|0
    0|0