Film dersek ilk aklınıza hangi tür geliyor?

Genç nesil olarak birçok film izliyoruz ama en çok hangi türü seviyoruz? :)

• kült
    0% (0)12% (3)7% (3)Oy Ver
  • korku-gerilim
    33% (7)4% (1)18% (8)Oy Ver
  • bilim kurgu-fantastik
    19% (4)46% (11)33% (15)Oy Ver
  • romantik-dram
    14% (3)4% (1)9% (4)Oy Ver
  • komedi
    29% (6)8% (2)18% (8)Oy Ver
  • biyografik
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • savaş
    5% (1)26% (6)15% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kült filmler iyidir. Olsa da izlesek.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kült filmler çok özel. Hiç bir zaman izlenme rekorları kırmazlar ama onlara sadık bir kitleleri vardır.. az bulunan, az bilinen ve her zevke hitap etmeyen filmler. Bir şey ne kadar çok bilinirse o kadar tadı kaçıyor gibi geliyor bana. Bir Pink Flamingos veya Eraserhead çok özel. Herkes sevmez ve izlese de beğenmez, çünkü anlamaz.

Korku-gerilim kaliteli ise güzeldir, bilim kurgu.. bilim kurgu demek istiyorum ama son yıllarda yapılan filmlere bakarsak çoğunda bilim var, kurgu yok. Bu türün hakkını veren film az dolayısıyla. Görsel efektlerle seyirciyi ayakta uyutmaya çalışıyorlar ve seyirci bunun büyüsüne kapılıp kurgu kısmını görmüyor. Bu tür filmler kaliteli ve para tuzağı diye ayrılıyor o yüzden bence.

Aksiyon-macera filmleri de nefis. Kaliteli komedi filmlerini de severim.. Jim Carrey ve Adam Sandler akla ilk gelen isimler bu konuda.

Romantik kategoride başarılı film sayısı 20'yi geçmez. Zaten her filmin içinde bir şekilde aşk ve dram oluyor.. o nedenle başlı başına bir aşk filmi izlemek pek akıllıca değil. Notebook gibi sayılı film var başarılı olabilen.

Western ve psikolojik gerilim türünü de atlamamak lazım. Diğer yazdığın seçenekler olsa da olur olmasa da olur. Çok ilgimi çekmiyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 3

• Korku dışında fazla film izlemeyi sevmem. Korku olacaksada öyle gerilimmiş canavarmış zombiymiş olmucak cin olcak :D

1|0
    0|0
  • Aa ekşın nerdeee

1|0
    0|0
  • Gülmeyi seviyorum bu sebepten Komedi diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...