2016'da hangi filmleri bekliyorsunuz?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Paylaştığınız filmler hep ilgiyle bekleniyor. Gişede iyi hasılat yapması beklenen yapımlar.
    Benim size ilave yapacaklarım ;

Ghostbusters
    Independence Day: Resurgence
    Ice Age: Collision Course
    Eddie The Eagle
    Star Trek Beyond

2016 Yılında ülkemize vizyona girecek ve Oscar'lar için yarışacak filmler arasında merakla beklediklerim var ;

Spotlight.
    En iyi film dalında şimdilik favori olan bu film listemin başında.

The Revenant
    Di Caprio'ya En iyi erkek oyuncu ödülünü getirecek olan bu filmi dayanamayıp internetten seyredeceğim sanırım.

Carol
    Yine iyi yapım olduğunu okuduğum bir film.

The Hateful Eight
    Tarantino'nun stilinin büyük bir hayranı olmasam da her zaman takip ederim.

0|0
    0|0
    • the revenant ve the hateful eight internetten izledim bende dayanamayıp hiçte pişman değilim the revenant fragman kurbanı bir film olmuş ama yinede güzel. Tarantino olurda güzel olmazmı hiç harikaydı

• Yorumları okuyorum. Yurtdışını takip ediyorum. Fİlmi izler izlemez de BENCE'sini yazacağım.
      Bu sefer Di Caprio Oscar'ı alacak diyorlar.
      Oscar adaylıkları açıklanmadan bütün filmleri izledikten sonra karar vereceğim.

Tthe Hateful Eight için de güzel yorumlar yapılıyor ama Star Wars'a Imdb'de 8.4 puan verip gelmiş geçmiş en iyi 57. film yapan zihniyete güvenmiyorum.

• karayip korsanlarını sabırsızlıkla bekliyorum

2|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=RBhgbALICfM
    seyretmek için bekliyorum bakalım

1|0
    0|0
  • scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/.../...87835720_n.jpg

Amerikan dağıtım sistemiyle dünyaya dağıtılacak ilk Türk filmi. Ve aynı zamanda Hollywood' da vizyona girecek olan ilk Türk korku filmi "Magi." Dabbe serisinin yaratıcısı Hasan Karacadağ'ın 9. Bombası. Beklenti çok büyük.

0|0
    0|0
  • Tarantino nun filmini bekliyorum

1|0
    0|0
  • 2 filim

1|0
    0|0
  • DeadPool abi tabi ki ya.

1|0
    0|0
  • warcraft ve deadpool

1|0
    0|0
  • Delice Batman-Süpermen...

0|0
    0|0
  • vor kıroft

1|0
    0|0
  • warcraft ı cok merak ediyorum. Gİdeceğim :D https://www.youtube.com/watch?v=3mzDMsVbLnM birde bnu ızle :D

0|0
    0|0
  • wow op

1|0
    0|0
  • X men dışındakiler için sabırsızlanıyorum. Özellikle lise yıllarımı çalan warcrat için^^

0|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna

0|0
    0|0
  • The Revenant şu an . Çok güzel filmler gelecek zaten sizinde yazdiğınız gibi.

0|0
    0|0
  • sipariş ettim gelecek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...