Siz bir sorum olacak bakayım bilen varmı??

yaa bak ibrahim tatlıses sıktılar adam zor kurtuldu ve haal felç ? ferdi tayfur felç oldu müslüm gürses vefat etti ? bunların neden basuna bunlar geliyorda diger sanatçıların başına gelmiyor yada normal bir insanın basına gelmiyor ölüm herkesin basından ama bakıyorsun adam 100 yasında hala sag? hadi bakalım cewap verin arkadaşlar ben cewap biliyom? bilenen ödül var!

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• insanin birazdana sag cikacagi belli degil ickiyle kariyla kizla alakasi yok bence ona bakarsak demet akalin petek dincoz cokmu iyi heryerleri meydanda acik geziyorlar barlardan diskotekten cikmiyorlar yani herzaman olan larin cogu iyi lere oluyo hem muslum gurses babamizin bu gune kadar kari kizda gecdigi gorulmedi icki icti sadece evet ama oda kendine yani kendi bilecegi is ama ortama bi zarari olmadi ferdi yapti kari kiz var onda ama muslum asla

0|0
    0|0
    • yaa canım tamam benim onan bir sorunum yokk ama ne zaman gördün bir camide namaz kılıyor ne zaman gördün bir kişiye yardım ediyorr ! ibo taltlıses gine iyi yatırım yapıyor ama müslüm gürses ! günde 4 paket sigara içiyor yaww bu ne!

• ibo nunda duyduk cok seylerini pkkya yardm falan

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne bu hangi insanların ne zaman, nasıl öleceğini Allah bilir. Ve bunları Allah belirler kimse de bunu bilemez.

1|0
    1|0
    • yaaa kanka tamam ben ona bişey demiyom !1 yani insan yaptıklarından ders almalı müslüm gürses hayattayken ne zaman gördünüz bir camide yada evinde namaz kılıyor hııı ne zaman gördünüz bir yere yardım ediyor müsülüm gürses degil bütün ünlüler hepsi böyle bak yavaş yavaş allah yüce allah belalarını veriyor !

• Arabesk oldurur reyiz.

0|2
    1|0
    • yaaa canım ne alakası var arabask ile yaa bunlar arabsk için degil başka bir sey için ölüyorlar ! bunca ünlü sanatcı var hadi arabask oldürsün canım ne oldu

• Bergen de oldu :/ eksileyen de gebersin :/

• sus carpılma durudk yere

0|0
    1|0
    • yaa ne carmılması bee ölen insan bir hocaymıdı yok ! altı üstü bir sanatcıydı alköl sigara esrar ! ne ararsan vardı ! olacagı buydu işte ! bir hoca ölsün yada baska bir zat türkiye bu kadar üzülmez

• haklısın tabi

• yok canım haksızım söyleyin yaa bende bütün ünlülerin resimleri video arkası görüntüleri var arşiv etmişim ? bir görsen gözlerine inanaması vallah!

• vade meselesi

0|0
    1|0
    • tabii orası öyle kimin zamanı vakti gelmişeee 1 dakika durmaz kaderdir ama bunlar kendi ellerinde yaptıalr yaptılar sonra pişmaniz yok efendim böyle oldu söyle oldu!

Erkekler Ne Diyor 1

• zamanının en hızlı adamları bunlar alkol cigara karı kız kız hayatının sonucu bu bence

0|0
    0|0
    • ewet kardeşim dogru diyon bak adamlar yapıyor karı kız sigara alkol ne varsa yerler içerler sonrada allahdan yardım isterler ! bu olmaz herkez yaptıgı sayin acısını ceker bunlar diyorlardı biz ölümsüz bence bak yüce oldugum allah nasıl aldı cannın !

• bız ıman ettık herseyın bır sonu vardır baslangıcı olan. allahu teala harıc.

Yükleniyor...