Arkadaşlar ağustos ayı gibi batuma gitmeyi planlıyorum nasıl bi yer ?

arkadaşlar aranızda batuma giderse varsa bilgi verebilirmi nasıl bi yer herkes ucuz diyor bide sizden fikir aliyim dedim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 10 numara yer sevgili kardeşim..Merkezine gideceksin 5 ve 7 yıldız otelleri var zemin ve aşağısında poker kumar masalarının yanında alnındaki teri mendiliyle silen ağzına portakal ve envayi çeşit meşrubat suyunu içkiyi yudumlatan erotikal russian ukraine and georgia dişiler bulunmaktadır..

Gecenin ilerleyen saatlerinde ata biniş dersleri verilir..Cüzi fiyatlarda bunları gerçekleştirebilirsin ancak paran yoksa poker falan oynama diyorum..Öpüldün..

0|1
    0|0
    • sakın kumar bulaşma dediler kız olayı biraz zor iş için gidicem eğer varsa öyle şeyler arada bir kaçarım batuma :)

• Bırak işi mişi ne işi sen orda bi otele gir işi mişi unutursun ne anlatıyorsun:D

• heveslendirme kardeşim ağustos ayını bekleyemicem yarın gidicem :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizim kültürümüze yakın, Türkçeyi gayet iyi bilen, Lazların çoğunlukta olduğu bir şehir. Gitmedim ama.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• cebıne 1000tl koy gt kral sensın

0|1
    0|0
    • 2000 tl civarı gidicem bi tana otel ayarladım sahibi türk :) halkın türkçe bildği söylüyorlar :)

• rica ederm...belınee kuvvet..kumar oynamyı sewıosan eger o ıhtycnıda gderebılrsn..ıckı ve sıgara sudan ucuz gelırken getrmeyı unutmaa

• içki sınırdam geçirsem getitrim sigara kullanmıyorum :)

• on numara bi yer süper

0|0
    0|0
  • ucuz ve süper yer

0|0
    0|0
Yükleniyor...