KİTAP OKUYACAĞIM NE ÖNERİRSİNİZ?

Ben dünya klasiklerini çok severim. Hatta hayattaki bütün klasikler hoşuma gider. Klasik müzik, kitap ve giyim. Klasik gibisi yoktur ama psikolojiyle ilgili önerebileceğiniz kitap var mı?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Engin geçtan - hayat - insan olmak
    Irvın d bloom- günübirlik hayatlar
    Şu an okuduğum incelenen hayatlar - Stephen grosz
    Zor kişiliklerle yaşamak -fronçois lelord

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 5 ay kadar önce intihar ettim ölümden döndüm ama ciddi hasarlar aldım psikolojimi selim akgün yanındayım kitabıyle düzelttim ama dünya klasiklerinden başka bir kitap istersen bulması zordur ama alphonso de lamartine Graziella kesinlikle okumalısın

0|1
    0|0
    • ovv geçmiş olsun. teşekkür ederim bakacağım

• o graziella dediğim kitapla aşkı ve kadınları öğreniceksin hiç olmadığın kadar özgür hissedicek hiç gitmediğin yerlerin gitmek için hedefin olduğunu farkediceksin sevdiğin kızın ellerinin ayaklarının üşümediğinden emin olmak isticeksin :) yanındayım a gelice yanındayım diyen kaç kişi tamam geçer boşver takma kafana demekten başka bişey yaptı kaçı sana gerçekten yanında olduğunu hissettirdi bunu öğreniceksin. teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 5

• klasik çok seviyosan büyük ihtimal okumuşundur ama yazayım yine de hem klasik hem de psikolojinin dibi. jack londondan martin eden. başları sıkıcı gelebilir pek olay yoktur ama arka planındaki derinlik harika okuduğum en güzel kitaptı. bir de iki şehrin hikayesi onu da tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Eylül - Mehmet Rauf
    Bulantı - Jean Paul Sartre

0|1
    0|0
  • Hakan günday ın bütün kitapları... tavsiyem "AZ" isimli kitabı

0|1
    0|0
  • Ucurtma avcisi

0|0
    0|0
    • filmini izledim

• Eyvallah sagolasin derslerden dolayi bu psikoterapist abimizi severim ve bilirim kitaplarini benim onerdigim kitaptada cesitli kuramlar ve teknikler geciyor ve daha bircok sey var umarim begenirsin

• e kitabını buldum şimdi indiriyorum. hangi bölüm psikoloji mi pdr mi?

• Cin Ali psikologda :))

1|2
    0|1
Yükleniyor...