Nasıl Kopya Çekersiniz :)

Arkadaşlar kopya çekmeyen öğrenci yoktur herhalde. Hadi herkes nasıl kopya çektiğini yazsın ve bilinçlensin. Ve mümkünse herkes 5 yıldız versin ki soru popüler olsun farklı kopya çeşitleri öğrenelim sizde faydalanın bizde faydalanalım :))

0|0
18|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kocaman bir silgim vardı üzerine epey kopya yazardım jeomorfoloji hocam bir sınavda silgiyi aldı kopyaparı gördü ve silgimi 4 parçaya bölerek al bunu 4 müslüman faydalansın dedi elime verdi :)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Su siralar teknolojiyle calisiyoruz :D disardan birini bulup sinavin fotosunu yolluyoruz oda bize cevaplari snra onu yakalanmadan yazmakta marifet.. Tabi bundan once elime koluma hatta parmak aralarina yazardim rengarenk el ile sinava girmisligim var :D snra sinav kagitlarini degistirip yapabildigimiz cevaplari yazardik snra matematik sinavinda hesap makinesinin kapagina yazardik.. Kullanacagimiz kagitlara hafiften kursun kalamle yazariz.. Kalemligimin cepleri vardi onlarin icinde koyardm kücük kopyalari.. Buyukleri ayakkabimin icinde snra onrai cikarim geri koyarm su siselerin ambalajin icine yazip su icerken bakilabilir.. Bilgileri kaydeip.kulaklikla dinlenenilir bir kerede saatimin arasina koymustum kopya kagdini.. Hatta bi kez kitabi ya sandalyeye koyup yayila yayila baktigim olmustu. Bir kezde ogretmenin calismamiz icin verdigi kagdi cikarmisitm.. Bazende telefonuna ekran resmi olarak kaydederim.. Ve.su an aklima gelmeyenb

ir kaci..Amaaa sorun su ki bu kopyalari hazirlamadan once 3 gun calisirdim eger yapamadigim sinavda unuttugum birsey oldugu zaman bakardim.. Allahtan hic yakalanmadim ama genelde yardim eden taraf oldum.. Insallah devam eder bu boyle tabiii derslerde aklima girmistir.. :)

0|1
    0|0
  • mükemmel bir kopya yöntemim var. :))

Ben hic kopya cekmedim lise son sinifa kadar :)

Sonra yurt disina cikinca dillerden dolayi zorlandim buna mecbur kaldim.

Sonra düsündüm bu yabanci dilde nasil ezberleyecem onca seyi. Düsündüm düsündüm ancak beni ne paklar diye. Ezberlemenin mümkünati yoktu :)

Sonra ne yaptim :D ne yaptim :D:D

önemli yerlerin hepsini ses kaydi yapip mp3 e attim. Otomatik sirali hepside . Tek basmayla bi sonraki sese geciyordu. Ve cooook isime yaradi. Hic yakalanmadim yalniz saclarim uzun oldugu icin kullaklik gözükmüyodu hic :)))

0|1
    0|0
  • Kopya çekmedim o heyecanı da çok merak ettim ama yapamıyorum aslında yapmak istemiyorum kendime yediremiyorum çünkü ama bunlar ilginç geldi faydalanın diye attım :)

link link link

0|1
    0|0
  • Silginin içini oyarak içine yerşeltirilen kopya candır

1|1
    0|0
  • çok güzel kopya çekerdim uzun çizme giyip içine kağıt koyduğumu bilirdim ama çizme dar olmalı püf noktası budur :D

0|1
    0|0
  • ya göz ucuyla bakarım yada arkadaşlarla aramızda kağıtlar gelir gider ya da sayfanın fotosunu çekerim ama çok da kopya çekmem zor durumda kalınca çekerim

0|1
    0|0
  • a4 kagıdına liste halinde soru cevap seklinde yazıyordum sonra yanımdaki cantanın altına koyuyordum kagıdı.. en arkada oturuyordum ben hep... hoca öne doğru gidince cantayı kaldırıp okuya okuya rahatca yazıyordum sıranın altına bakardı avıclara bakardı sıranın üstüne yazmısmıyız diye bakardı ama cantamın altına bakmak aklına gelmiyordu hiç bir hocanın.

1|0
    0|0
  • sadece çalıştım inek gibi:)

0|2
    0|0
  • hiç beceremem ya elime yüzüme bulaştırırım hep lanet olsun :)

0|1
    0|0
  • ben cekmezdim onlar benim kagıtan cekerdi klaik :) A :hist gozluk baksana lan su 3. soru neydi hani su 109 falan yazıyor Ben :lan ne ya ayrıca o 109 degil log ... hayat kader seviyodum arkadaslarımı :)

1|1
    0|0
  • genellikle arkadaşlardan

ingilizce sınavıydı ve ezberlememiz gereken

yaklaşık 30 tane kelime vardı 3 e böldük herkez 10 tane ezberleyip

birbirimize vericektik yanyana 3 sıraya oturduk herşey mükemmeldi

hoca geldi hiç adeti olmadığı halde içinemi doğdu artık nedir

tam ortadaki sırada oturan kızı kaldırıp yerine en temellerden birini oturttu

kopya ağımızı tam ortadan koparıp iletişim yollarımız tıkadı

vee ayrıca benim ezberlediğim kelimelerden hiçbirinide sormamıştı

berbatt bi sınavdı :((

0|0
    0|0
  • geçen dönem kollarıma yazıyodum hoca arkasını döndüğü anda kolumu çekip bakıyodum geri kapatıyodum

0|1
    0|0
  • Çekmedim,çekmiyorum da çok şükür..Kopya göz hırsızlığı,böyle pis bi'şeyi yapmak istemem.

0|1
    0|0
  • Hiç kopya çekmedim çekenleride ispiklemiştim hep:))

0|1
    0|0
  • küçük notlar alıp onlara bakardım :)

0|1
    0|0
  • hem sıraya yazarım hem telefon hemde öndekiyle anlaşırım hangisi olursa

0|1
    0|0
  • Hiç bir zaman kopya çekmedim çekmeye çalışırsamda beceremedim.

0|1
    0|0
  • telefondan çekiyorum arada ama her zaman sıraya yazıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sigara kartonundan keseceğin avuc içi kadar kağıtların üzerine döşen kopyayı o karton biraz sert olduğundan avucunu hafif bükük tuutuğun zaman düşmüyo avucundan diğer kopya kartonlarınıda ceketimin cakmak cebine koyardım avuc hafif bükük avuc içinden okursun hoca yaklaşınca elinin iç kısmı alta bakacak şekilde hafif eğik utarsın

0|1
    0|0
  • Bi gün din dersinden 3 sınıf birden aynı ders saatinde yazılı oluyoruz bizim sınava beden hocası girdi..

En arkada oturan bi arkadaşımız ateyiz tayfadandı paso kopya çekiyor hoca da dikizliyor ama sesini çıkarmıyor..

Neyse zil çaldı hoca kağıtları topladı ve seslendi..

Yahu kardeşim adam allahın adını bile kopyayla yazıyor ben kendimden utanıyorum sizde sınıf olarak utanın dedi gülmekten öldük..

0|1
    0|0
  • çanta çalmazsınız, araba çalmazsınız, cep telefonu çalmazsınız, bilgide çalmayın; kopya suçtur.

yok yav değildir. yandaki zeki insana kağıt verilir onu kağıdı alınır.

0|1
    0|0
  • Bİ ARKADAŞTAN ÜNV DE İKEN KOPYA İSTEDİM. SINAV ÇOKTAN SEÇMELİYDİ. 13. SORU NE DEDİM. A-B-C-D-E SEÇENEKLERİNDEN BİRİNİ SÖYLEMESİ GEREKİRKEN BANA ŞUNU SÖLEDİ: HOCA BAKIYOR SONRA SÖYLERİM DEDİ. BENDE GÜLMEKTEN KOPTUM HOCA DIŞARI ATTI. O DERSTEN KALMIŞTIM

0|1
    0|0
  • kendi alfabemi yaptım.kim bakarsa baksın hiçbir şey anlamıyor benden başka :) yakalanma ihtimali yok.

1|1
    0|0
  • lisedeyken duvar köşesinde oturuyordum yere kitap açmıştım kopya çektim. o sınavdan 95 aldım hoca şaşırdı :))

0|1
    0|0
  • öndeki siranin arkasina yazardim.kendi masami biraz öne çekince yazilar gözükür itince gözükmez .süper gidiyordu kopya çekme bir kere yakalandim ertesi gün tekrar başka bir hoca sınavda gelip oraya bakti sonra bitti o taktik

0|1
    0|0
  • sıraya yaz geç

0|1
    0|0
  • Küçük kağıtlara yazıp ceketin iç tarafına yapıştırarak :)

0|1
    0|0
  • yasamım boyunca hep kendim olmak istedigim için zayıfta alsam ben alcam

0|1
    0|0
  • kopyada master yapmis biri olarak yontem coktur yegen

kucuk kagida koyup ayagimin altina koyardim

kaloriferin arasina kagit skstirirdiim

siraya yazardim

silgiye elime yazardim

duvara hatta perdeye

bir keresinde on siradaki arkadasin alttan sirtina toplu igne ile yapistirdim hoca gelince arkaya yaslaniyor gorunmuyoe gidincede ilerliyor bende yaziyordum bu yontemle lise ikincisi oldum ben be

1|0
    0|0
  • bu işlerde hız önemlidir kardeşim her türlü kopya çekilir ama hızlı olmalısınız hızlı ve öfkeli: D

0|1
    0|0
Yükleniyor...