Gençlik ve yatişkin yıllarınızı 60 lı ve 70 li yıllarda yaşamayı istermiidiniz ?

gençlik ve yatişkin yıllarınızı 60 lı ve 70 li yıllarda yaşamayı istermiidiniz ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• isterdim zor dönemler olsada insan ilişkilerinin samimi olduğu daha çıkarsız ve daha temiz yıllar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İstemezdim.

0|0
    0|0
  • O yıllar kötüymüş zormuş bee... Açıkçası ben bu çağda yaşamak isterdim yine.

0|0
    0|0
  • İstemezdim, ülkenin çok karmaşık olduğu, giyim sektörünün de çok zevksiz olduğu bir devre.

0|0
    0|0
  • isterdim güzel yıllarmış

0|0
    0|0
  • istemezdim

0|0
    0|0
  • Evet çok hemde...

Bu yeni nesil eskilerin tirnagi olamaz bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• farketmezdi

0|0
    0|0
  • 70 insalarının sıcaklıgı şimdi olsa bakıyorum da eskiden insanlar birbirlerine daha saygılıymış.şimdi yanıbaşımızdaki komşumuzdan korkar olduk.ha bide o dönemin aşkları gelse zormuş aşk yaşamak zor olanda kıymetlidir çünkü:)

0|0
    0|0
  • Keske 1955 yılıda amerikada doğsaydım. 70 -80 yıllarda gençligimi 80-90 arası orta yaşımı 90-95 arası yaşlanamaya hazırlanmayı 2000 den sonra ölüp gitsemde birşey olmaz.2000 Den sonra hayt b*k gibi olmus stn.

0|0
    0|0
    • benimde çok düşündüğüm oldu .o yıllarım kültürünü ve tarzını çok beğenirim .

• Kesinlikle isterdim, yeni nesil çok bozuldu:D

0|0
    1|0
  • Boşver hacı soğuk savaş döneminde Türkiye'nin rezilliğiyle mi uğraşalım? Gelecek iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...