Delibal filmi desem?

Delibal filmini izlediniz mi ne düşünüyorsunuz
Delibal filmi desem?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Filmi bende merak ediyorum acaba nasıl giden var mı?

0|0
    0|0
    • Bennn gittim

• Sakın kardes gitme.. ben ettim sen etme. Eger boyle aşiri vicik vicik modern sevgili olaylari fala seversen bilmem sevgilin sevdigin vardir ama tam bombos bir filmdi 10 uzerinden 4.

• Teşekkür ederim :) film sonu haricinde çok güzeldi

En İyi Kız Görüşü

• girişte mendil dağıtmalılar. Güzel bir filmdi

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Annemle gittim taktim koluma :)) ilk defa sinemaya gittik sozum vardi ona sec begen dedim bunu istedi, girdik izledik... lanet olsun ya aşk sevgi bu degil hic samimiyet yoktu duyguyu verememisler, vicik vicik bir filmdi. Film bilgime guvenirim sizde bana guvenin, ask filmlerini sevmem kaliteli olmasi lazim titanic gibi fazla da bilmem aşkli film :d ne bileyim dram falan biseyler vardir herhalde dedim itiraz etmedim ama aşk bu degil be abi. Samimiyetsiz igrenc vicik vicik sahte modern ozentisi agzi burnu kirilasi bir film. Sonlara dogru biseyler yapmaya calismislar ama madem boyle sen niye ask filmi gibi gosteriyon ki bu filmi. Keske gerilim dram yapsalarmis daha farkli cekselermi , izlerken telefondan oyun oynadim siz dusunun artik

0|0
    0|0
  • Sinema başında fragmanına rastladım, o bile geçmek bilmedi...

Gelemiyorum, katlanamıyorum bu kadar abartılı, sevgi böceği filmlere... Seyredip daha objektif bir yorum yapabileceğimi de düşünmüyoprum dolayısıyla...

0|0
    0|0
    • Sevgi böcüğü ama bence izle çünkü farklı bir film sonunda ağzın açık kalıyor

• korku filmimi yoksa aşk mı?

• Aşk, komedi, dram

• Kiminle gidiyim ki izlemedim

1|0
    0|0
  • daha gitmedm

0|0
    0|0
  • Özgün bir film değil çalıntı seviyesine ramak kalmış alıntı bir film.

0|0
    0|0
  • nasıl bir film ki? az özet geç sene :)

0|0
    0|0
    • İki mükemmel çift hayal et erkek deli dolu baterist bir yakışıklı, koz da kendi halinde ilişkileri gayet güzelken çocuğun bilmediğimiz yönleri ortaya çıkıyor sen şok ben şok izleyiciler şok valla izle gör sonunda ağlarsın erkek arkadaşım gibi sert biri bile ağladı

• I don't know

0|0
    0|0
  • Oyuncusu zayıf olan filmleri sevmem

0|0
    0|0
  • fragmanını izledim o bile çok kötüydü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yine çalıntı bir hint filmi vakası. .

Ozendirilmek üzerine yazilmis vicik vicik bir aşk olan senaryo yılın popüler oyuncusu başrol. .

Klasik Türk sineması, izleyiciyi ne zman şaşırtacak acaba. .

Filme gitmedim gitmem de. .

0|0
    0|0
  • klasik türk filmi hiçbir çekici yanı yok bence buna gitmeyi düşünüyorsanız boşverin point break felan izleyin onun yerine

0|0
    0|0
  • Gereksiz. Acikcasi ben pek begenmedim.

1|1
    0|0
  • İzlemedim güzel mi

0|0
    0|0
  • Merak ediyorum

0|0
    0|0
  • evet izledim idare eder

0|0
    0|0
  • Sevgilimle gittik tek kelimeyle harika bir film. Flmin sonunda sevgilime baktim ayni seyi onun yaptigini dusundum hickira hickira aglayip sarildim. Mutlaka gitmelisin

0|0
    0|0
    • Sevgilimle gittim ve sevgilim bipolar hastası gerisini sen düşün nasıl ağladık, ettik düşün yanii karakter açısından da benziyorlar dı, ağlamaktan harap olduk

Yükleniyor...