Film kültürünüze güvenir misiniz?

Cevabınız evetse, bana şöyle en gösterişlisinden bir film önerin bakalım.

Kendimi karakterlerden biri gibi göreyim. Ruhum orada kalsın. Daha sonra gerçek hayatta gördüğüm bir yeri, o filmdeki mekanla bağdaştırayım.

En önemlisi de, 'aynı olayı bir filmde görmüştüm' diyebileceğim türden bir gerçekliği olmalı.

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

• evet müzik ve film kültürüme çok güvenirim
    oldboy
    into the wild
    eraserhead
    thin red line
    jackie brown
    grindhouse
    inglourious basterds
    gone girl
    dune
    the straight story
    mulholland drive

0|0
    0|0
    • Ağır Tarantino hayranı.. Tarzım değil o adam

Son 4 filmi yukardan aşağı 10 üzerinden puanlasana

• evet tarantino hayranıyım ancak nolan hayranlıgımda var interstellar öneririm sana dostum
      9
      9
      9
      10

En İyi Erkek Görüşü

• Film kültürüme çok güvenirim. Mesela hiç izlemediğini düşündüğüm bir klasik önerebilirim sana. "Yüzme bilmiyorsan, ne işin var ağaçta" mükemmel bir Türk film klasiği.

Yabancı film izlemek istersen de Tinto Brass' ın yönetmenliğini yaptığı efsane filmlerden Paprika' yı seyredebilirsin. İyi seyirler.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Haşa senden iyi bilemem

0|0
    0|0
  • Hayır. Film izlemem.

0|0
    0|0
  • O kadar oddali degilim

0|0
    0|0
  • Chappie.

0|0
    0|0
  • Hic guvenmem

0|0
    0|0
  • Labirent
    Olum kapanı
    Riddick

0|0
    0|0
  • Marsli 🙈 dün gece izledim cok iyiydi ya. Nato tarafindan marsa gönderilen bir grup ve öldu sanilip marsta birakilan gruptan biri. Tadada da macera basliyor marsta 😆

0|0
    0|0
  • The fountain

0|0
    0|0
  • The fall onerebilirim. Predestination, star wars serisi, singin in the rain, 6. his

0|0
    0|0
  • unutkan olmasam güvenirdim ama filmin etkisi bir hafta sürüyo adını unutuyom :D

0|0
    0|0
  • Baskını izle..

0|0
    0|0
  • lorenzonun yagı.

0|0
    0|0
  • Coffee&cigarettes başyapıt değil ama karakterleri ve filmde geçen konuşmalar baya gerçekçi

0|0
    0|0
  • Hint ve Kore yapımı filmleri izlemem. 😂😂
    Ben pek film izlemem aslında ama burada önerilen filmlerin çoğunu izlemişim. =// demek ki o kadar da kötü değilmişim bu konuda. :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...