Dizi senaristlerinden teklif alabilcek onların dikkatini çekebilecek kadar karmaşalı bir sahne yazabilirmisin?

örgü yumağı öyle karışık olsun ki tekrar tekrar okumak zorunda kalalım ve zihnimizde canlandırırken nöronlarımız yansın. sonunda vay beee diyelim.
varsa iddialı zihinler buyrun meydan sizin...

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Zeus Veronikayı görür Aman tanrım Veroş ne oldu sana böyle der. Veronika ölmek istiyorum Zeus dayanacak gücûm yok ne var ki beni hayata bağlayacak der. Zeus ben varım ben sana deliler gibi aşığım der Zeus ile Veronika öpüşûr. Sonra Veronikanın babası odaya girer görünce ne yapsın Zeusa tüfek çeker Veronika bağırı hayır baba ben Zeustan hamileyim yapma etme çocuğum babasız mı büyüsün der. Baba bunu duyunca yeter diyip ağlayarak evden ayrılır. Zeus Veronikaya sorar aşkım gerçekten hamilemisin Veronika yok tabikide slk babamı kandırmak için dedim der. Zeus şok Zeus iptal

Yazar:Veronika
    Sahnenin adı:Zeus iptal

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şu en duygulandırıcı ağıdı gözyaşlarıyla beslemiş hangi körpecik yetenekli yazar bir gün yazacak, Kökleri ancak aile toprağındaki sert çakıl taşlarına çarpan , ilk yaprakları hınçlı ellerle yırtılan tomurcukları açar açmaz dona uğrayan ruhların çektiği acıları...

Hangi şair bize anlatacak Dudakları acı bir memeyi emen gülücükleri sert bir bakışın kavurucu ateşiyle sönüveren çocuğun acılarını

İşte etrafına dizilmiş yaratıkların baskısıyla ezilmiş kalplerin hikayesi tam benim gençliğimin hikayesi olur..

Üvey Annem ve Çocukları beni hiç adam yerine koymazlardı... devamı var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yazabilirim

0|0
    0|0
  • Bazen aklıma müthiş fikirler geliyor ama yazarken uyuyakalıyorum falan. Hiç benlik değil. Kitap yazmaya devam ben.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yazmasına yazarım da yani inan hiç sorun değil de mına koduğumun torpil olayı sinema sektöründe bile hat safhada. Artık kimsenin senaryosuna degil dayısına bakıyorlar. Zaten bu yüzden saçma sapan filmlerimiz çıkıyor. Yeteneğe bakan yok.

0|1
    0|0
  • Bazen aklıma muhteşem fikirler geliyor ama unutuyorum...

0|1
    0|0
  • üüüh ne dion

0|0
    0|0
Yükleniyor...