Adana nasıl bir yer?

Adana nasıl bir yer?

Gidip gezmeye değer mi şehri?

• Güzel bir yer
    26% (6)41% (15)35% (21)Oy Ver
  • Fena degil
    39% (9)19% (7)27% (16)Oy Ver
  • Berbat bir yer, gezilmeye değmez
    35% (8)40% (15)38% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıda yorum yapan insanlar Türk insanının beyin yapısını anlatıyor aslında :) %95'i canım diyen arkadaş sosyal medyadan tanıdığı adanalıların zekalarını ölçebilecek kadar zeki bir insan anlaşılan. Bilip bilmeden sadece internetten gördüğü kadarıyla insanları kötülemek, yargılamak ya da genele yaymak ahlaksızca bir harekettir @NadiaLB. Adanalıyım çok yer gezdim çok insan tanıdım. Çok fazla arkadaşımı Adana'da misafir ettim. Memnun olmayan tek bir kişi görmedim. Sen sosyalleşmeyi bilmezsen ömrünü pc başında geçiriyorsan ot gibi yaşıyorsan nereye gidersen git zaten beğenmezsin. Gezmeyi tozmayı sosyal hayatı biliyorsan Adana senin için o zaman güzeldir zaten :) İstersen temiz havaya kaçarsın istersen gece hayatına insanları samimidir sıcaktır, sosyal medya olayın diğer yüzü tabiki kötü insanları var sert asabi saygsız insanları var ama sen onlardan farklıysan zaten çevren farklılaşıyor bunlar ölçüt değil fazla uzatmak istemiyorum güzel bir yer Adana tabiki güzel görebilen güzel görmek isteyebilenler için :)

1|0
    0|0
    • Yeterince sosyalim bende adanaya gelip gordum hepsi demedim zaten bende ;) ahlagi sizden ogrenecek degilim nereyi gezdiginiz benu ilgilendirmez. Kimi misafir ettiginiz beni ilgilendirmez. Beni etikerlerken bikackez dusun ahlaksizlik vs yazarak. Ikinciye konusmam haberiniz olsun simdi istediginiz kadar gezebilirsiniz iyi gunler

• İyi görememişsin iyi günler :)

• Çok fena kapak yapmışsın :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Adana dışında yaşamamış adanalı arkadaşların kötülemesi çok normal.. çünkü adanalının özelliği adana dışındaki türkiyenin diğer 3 büyük şehrini londra new york ve paris sanmaları. Ben Ankarada yaşıyorum ve ankaradan çok daha iyi olduğu kesindir. Ankarada yapabileceğin tek şey cafeden avmye mekik dokumak , zaten ankarada başka bişe olsa da yaz ayları dışında mevsim şartları yüzünden istesen de gezemiyosun. Yaşanılası bir yer.. Lüksü de aratmaz doğayı da.. sıcağı hiç aratmaz ve diğer şehirlerde insanlar soğuk yüzünden evden işe işten eve giderken, sen her akşam yürüyüş yapmaya çıkar kışın dondurma yiyerek gezersin

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • adanada bir gece kaldım sadece ve bir gün gezme imkanım oldu, gerçekten güzel bir şehir, ben aslında kötü bir yer bekliyordum ama kesinlikle öyle değil ve kızları güzeldi :D

0|1
    0|0
  • Türkiyenin en pis yeri, şehir olarak değil embesil insanlar olarak 2017'yi kutlayanlar olarak ve düşük insan kalitesi olarak

0|0
    0|1
  • her şehrin içinde iyisi kötüsü vardır bazı embesiller genel olarak yorum yapmış belli yerleri güzel adananın

0|0
    0|0
  • berbat bir yer. gezilmeye değer

0|0
    0|0
  • Madagaskar gibi. İnsanları ilginç, fantezi şehri.

0|0
    0|0
  • gel gel

0|0
    0|0
  • Adanada yaşıyorum. Gezilecek yer çok az ve sarhoş, dilenci, jono ve pkkalı dolu.

0|1
    0|1
  • yazın gittim, kafanı fırına sok daha iyi :) o nasıl bir sıcaktı ya

0|0
    0|0
    • sehir hep pislik kaynıyo diyorlar yorumlarda. öyle mi ki ya gidecektim vazgeçtim igrenc bir yer heralde

• insanlarını sevmedim açıkcası, daha güzel yerler var gidilcek napacaksın orayı?

• bir adanalı olarak berbat biyer kardeşim. zaten berbattı şu olaylardan sonra daha berbat bir hal aldı. ne yaşanılacak ne gezilecek biyer.

0|0
    0|0
  • Şakirpaşa varoşların olduğu yerdir ordan uzak kaç çarşı barajyolu 100. Yıl falan güzel yerlerdir tavsiye ederim gezilmeye değer bir şehir.

0|0
    0|0
  • adana sırrı çözülmeyen bir şehir.. 2015 e damgasını vuran şehir.. :D

0|0
    0|0
  • herkesin patladığı bir yer

0|0
    0|0
  • Kıbrağ dolu

0|0
    0|0
  • adana merkez patlıyor herkes sarkısından dolayı nefret ettim ordan :D

0|0
    0|0
  • osmaniyelim ve fena değil öyle çok özel biyerleri yok ama büyükşehir yani sonuçta :/ marmarisi gezicen güzellik görmek istiyosan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şehri billmemde insanlarının %95i canım son olarak Adanadan Adam çıkmaz demiş biriside kim bilmiyorum :D

0|0
    0|0
    • dedigini anlamadım. kendin oku bakim kendi yazını anlican mı

• ks duzeltmiş :D %95i grzkalı yap :D

• Kekelerle dolu olduğunu düşündüğüm bir şehir 😁

0|0
    0|0
  • Adana gezilecek bir yer oldugu soylenemez ama kebab yersin en guzelinden :))

0|0
    0|0
  • Adana da yasiyorum. Guzel bir sehir ama gezecek pek bir yeri yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...