Bugune kadar izlediginiz en iyi dizi hangisi?

Bugune kadar izleyip en cok ilginizi ceken dizi hangisi olmustur? Neden? Cevap verenlere tesekkurler simdiden.

• Prison Break
    11% (13)12% (9)12% (22)Oy Ver
  • The Walking Dead
    14% (17)15% (11)15% (28)Oy Ver
  • Dexter
    14% (17)11% (8)13% (25)Oy Ver
  • How I Met Your Mother
    18% (22)18% (13)18% (35)Oy Ver
  • Diger
    43% (50)44% (31)42% (81)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Dizi diyorum arkadaslar film degil, soruyu anlayamadiniz sanirim :D

0|0
54|68

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 68

• Millenium link

3|1
    2|1
  • Lie To me adlı diziye bayılmıştım.. her nekadar hayal ürünü bir dizide olsa gerçeklik payı vardı..

Kyle XY adlı dizi yarım bırakıldı bir ara neredeyse ailemden biri sanıyordum dizidekileri.. onlarla üzülüp mutlu oluyordum..

sayabıleceğim bi çok dizi var.. daha ..

Sen ansıl bir dizi izlemek istediğini soyle ben ona göre izlediğim bir dizi varsa yazayım sana..

The Walking Dead - Dexter takip ettiklerim arasında..

2|0
    0|1
    • lie to me yi takip etmedim hayal ürünü şeyler vardır elbette ancak mikro mimik olayı bir gerçek link

• Aynen öyle htta bazı şeyleri anlamak için verdiği örnekleri normal hayatta denersen gerçekliğini kanıtlamış olursun :D ben dedendim kanıtladım.. birinin yalan söyleyip söylemediğini hemen anlıyorum :D)

• lost (son sezonu saymazsak)

x-files

en berbatı da farspace link diye bir diziydi ömürümden çaldıkları zaman için hala söverim yapımcılara. nefret ettiğiniz biri varsa önerin.

1|0
    1|1
  • the walking dead

3|1
    0|1
  • South park :)

2|0
    0|1

• C: Dexter

ile

D: How I Met Your Mother

arasında gidip geldim D) dedim ama Diğer de fena değil

E) Diğer: The Game Of Thrones

1|0
    1|1
  • İçlerinden B. Onun dışında we are family guy skdjla <3

1|0
    0|0
  • spartacus ! ! ! ! !

3|0
    0|1
  • FRİENDS yok Dünya bir yana Friends bir ana HIMYM da izledm two and halfman shenfield dexter prison break spartacus game of tho walking dead bir çok dizi ama en iyisi söyle

FRİENDS

SPARTACUS

PRİSON BREAK

breaking bad

GAME OF THO

DEXTER

LOST

HIMTM

supernatural

Friends i 4 ayd 3 kez bittirdim 10 sezon var hala gülüyrm bktkca kesin dene.

1|0
    0|1
  • sadece BAND OF BROTHERS diyorum aldıgı puanara bakarsan ne kadar muhteşem bir dizi oldugunu anlarsın seçenekleri seçmedim çünki onlar bunun tırnagı olamaz the pasificteki gibi yine tom hanks yapımı 10 bölüm en iyi savaş dizisi seçilmiş bir dizidir bu sanırım bu kadarı bile yeter

1|0
    0|1
  • Spartacus. Cinsellik ve şiddet fazla ön planda olsa da, o dönemin yaşantısını, sınıf farklılıklarını ve güç adına çevrilen entrikaları, oldukça çarpıcı, merak uyandırıcı ve şaşırtıcı şekilde yansıtabilen aynı dalda başka bir dizi daha yok. Şıklar arasına onu koymaman beni çok üzdü, küs. -.-

0|0
    1|1
  • Game Of Thrones diyorum kesinlikle . 31 Mart'ı sabırsızlıkla bekliyorum :)

2|0
    0|1
  • Spartacus , Game of Thrones

1|0
    0|1
  • Yabancı dizi olarak ne kadar son sezonlarında saçmalasa da Lost'u tek geçerim

Yerlilerde ise Leyla İle Mecnun Favorim

1|0
    0|1
  • 1-Friends

2-Suits

3-Arrow

4-Lie to me

liste uzar gider ama daha friends'ten ötesini görmedim :)

1|0
    0|1
  • 1 - Game of Thrones

2 - How I Met Your Mother

3 - The Big Bang Theory

4 - Prison Break

2|1
    0|1
  • böyle bitmesin-6 mantı belki sonradan seyretecegin icin birsey anlamaya bilirsin her dizide aynısı olur illa basına bakman lazım ama benim tercihim bunlar daha cok varda aklıma gelmedi sen severmisin bilmem ama tavsiye ederim :D

1|0
    0|1
  • Prison Break ve The Walking Dead güzeldi bu iki dizi

(Oyumu Prison a veriyorum)

1|0
    0|1
  • Fenevgülün suçu ne :D

1|1
    1|1
  • ilkokulda prison break izledim şimdi mühendizlik okuyom.

2|0
    0|1
  • Kuzey Güneyyyy

1|0
    0|1
  • Yok artık Spartaküs ve Game of Thrones yok. Ayrıca Teen Wolfda izlenebilir diziler arasında. Yanlız Walking Dead 'ın 3 'üncü sezonu özelliklede Lorinin öldüğü bölüm beni bitirdi.

0|0
    1|1
  • 1-Dexter

2-Game of Thrones

3-House M.D.

1|1
    0|1
  • incir receli sebebi birbirini seven iki genc kızın rahatsızlıgı var iliskiye girdigi an kız da sevgiliside ölecek serettinmi bilmiyorum ama tavsiye ederim

0|0
    2|0
  • Diğer, Game Of Thrones.

1|0
    0|0
  • Nerde Kurtlar Vadisi nerdeeee?

0|2
    3|0
  • süper baba-yedi numara-avrupa yakası-işler güçler

2|0
    0|1
  • spartacus - leyla ile mecnun - behzat ç. - ezel -

2|0
    0|1
  • Kesinle Breaking Bad

dünyanın en yi dizisi bana göre...

1|1
    0|1
  • Seinfeld tabii ki.

2|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    38

Kızlar Ne Diyor 53

• 1)Chuck : Kurgusu, kullanılan efektler falan çok güzel.(Çok yapay görünen bir patlama sahnesi göremezsiniz mesela..)

2)How I Met Your Mother : Oyunculukları çok dikkatimi çekiyor.

3)Sponge Bob Squarepants :)

1|0
    0|0
  • Lütfen facebookta the walking dead fan sayfamı beğenin en azından bir köşede durmuş olur ve arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz sevinirim. Çizgi romanlarını da paylaşıyorum;

link

0|0
    1|0
  • Spin city ve two and a half man. Elbette Simpsons vazgeçilmezim.Çocuk değilim ama yine de çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • greys anatomy

2|0
    0|0
  • Alf

1|0
    0|1
  • Ankette yabancı diziler olduğu için o şekilde cevap veriyoruuuum: Bende her zaman nambır van olan Supernaturaldır. Amma velakin Lost, Game of Thrones, Walking Dead'e de bayıldığım doğrudur. Fekat gönlümün en birincisi her daim Supernatural'dır :)

1|0
    0|0
  • 1. The vampire diaries

2. The walking dead

3. Fringe

1|0
    0|0
  • The L Word

2|0
    1|0
    • son sezon jenny i görmeye tahammül edemiyordum bozmuş olması o kadar gerçekçiydiki aslında bi karakterden nasıl nefret edilir gösterdiler.

• Evet zaten senaryo genel olarakta çok gerçekçi oyunculuklarda iyi Dana'nın hastalık döneminide çok gerçekçi yansıttılar.Ama dizinin finali tatmin edici değildi.

• himym dedim ama onun yanısıra heroes var revolution var ( devam etseler iyi olacak) lip service var

1|0
    0|1
    • Katiliyorum fakat Revolution sacmalik ve mantik hatalari cok, yine de izletiyor gayet guzel bir dizi

• takılma arasam bende çok hata bulurum keyfine bak adı üstünde dizi işte gerçek değil :)

• beavis and butt-head ve south park

2|0
    0|0
  • Oz.

2|0
    0|0
  • E) supernatural. Bir bölümde korkutup geriyorsa diğer bölüm eğlendiriyor

2|0
    0|0
  • californication 6. sezona kadar iyi geldik. beni çok yönlü tatmin etti bu dizi.

2|0
    0|0
  • the walking dead. bir bölüm için inanılmaz emek harcıyorlar. cizgi roman uyarlaması aynı zamanda. yirim.

1|0
    1|1
  • intikamın üzerine dizi tanımıyorum en azından konu diğer dizilerden daha hızlı ve akıcı

1|0
    0|0
  • SUSKUNL4R...

0|0
    2|0
  • Kesinlikle game of thrones

0|1
    0|0
  • doctor who ve fringe ve spartacus ve game of thrones daha devam etmeyeyim :)))

1|0
    0|0
  • How I Met Your Mother çok güzel dizi yaaa :D dexter da iyi ama komedi her zaman ilk tercihimdir :)

1|0
    0|0
  • how i met your mother

1|0
    0|0
  • Losttu sonu oyle bitmeyeydi oyle e kalacaktı

1|0
    0|0
  • diger..supernatural :)

1|0
    0|0
  • prison break ilk sezon özellkle aldı basını gitti

1|0
    0|0
  • üfff yabancı dizilere kafam girsin,hatta yer etsin sonra yine girsin.

Avrupa yakası güzeldi.Baska dizi izlemedim

0|0
    1|1
  • doctor house süper gidiyor

1|0
    0|1
  • The Vampire Diaries.

Pretty Little Liars.

Suskunlar.

Aşk-ı Memnu.

Dexter.

1 Erkek 1 Kadın.