Bu şarkıların Sonu yok mu?

link

Bu Şarkıların bir Sonu yok değil mi?

Şimdimi? Yoksa Öncesi mi?

Durup Düşündüğümüzde Hissettiklerimizi tarttığımızda... Aslında Ne kadar da çok Aşk değil de kendimizi arıyormuşuz..

Evet kendimizi.. Hayatımıza giren herkes de kendimizden birşey bulmadık mı?

Yazmak istediklerinizi Anlatmak istediklerinizi size birakıyorum...

Sevgi ve Sağlıcakla kalınız... <3

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• aşklarımızı seçerken asla boşuna tercihler yapmadığımızı düşünüyorum. gözlemler, birikimler, paylaşımlar, alışkanlıklar hep bir şekilde ya kesişiyor ya çatışıyor...

bizim onda gördüğümüz sorunlar genellikle kendimize dair sorunlar ve onu değiştirmek iyileştirmek için uğraşırken aslında kendimizi değiştirmek iyileştirmek için uğraşıyoruz.

böylece bir bütün oluyoruz, birleşiyoruz...

sonra da onu kabul ediyoruz, olduğu gibi kabul ediyoruz ve kendimizi de olduğumuz gibi kabul etmiş oluyoruz

böylece birey oluyoruz, ayrı ayrı bireyler olarak mutlu bir beraberliği parçası oluyoruz.

onu kaybediyorsak eğer; en çok, bir bütün olduğumuzda kaybediyoruz, henüz iyileşemeden... canımızı yakan gerçekler için onu suçluyoruz hep. ona çok öfkeleniyoruz; bizi onsuz bıraktığı için ve hep eksik hissediyoruz kendimizi.

bazende birey olmuşken kaybediyoruz onu, işte onun çaresi yok.

bu şarkılar hiç bitmesin, hayatın rengi, tadı onlarda. bu şarkılar olmasa sevdiğim kadını nasıl tavlardım, bu şarkılar olmasa ona kırıldığımda derdimi kim dile getirirdi, bu şarkılar olmasa ilerde düğünümüz olunca neyle oynayacaktık, bu şarkılar olmasa bu bizim şarkımızı olsun nasıl diyecekti çiftler...

link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• şarkılardaki adamı bulamadım ben ahh ulan ahhhhh nerdeyse ne cehenneme gittiyse gelsin artık :) getirin önüme 1 tabak makarna

0|1
    0|0
    • Sana Biz Spagetti yapalım o zaman :D

• biliyorum inadına sordum :D ehuehu :D

• uyuzsun işte uyuzun önde gideni uyuz birlikleri baskanı sen olmalısın

• ah bu şarkıların gözü kör olsun

0|1
    0|0
    • :D) Amin kör olsunlarda birlkerede bizi değil diğer tarafı bulsun :D

• o değilde şu resmi değiştir be arkadaşım gece gece olacak şey mii :)

0|1
    0|0
  • Tamamlanmayı bekleyen yarım elmalarız hepiciğimiz:))) link

0|1
    0|0
  • hayatımıza kabul ettiğimiz her insanda eksiklerimizi gördük, tamamlanmayı bekledik. Ama ök.z ök.zü görünce yol degiştirdi . haliyle eksik kaldık.

0|1
    0|0
    • :D Bazen Cidden Tren olmak istiyorum arkadaşım :D

• evet. olsun yasadıgımz herseye şükürler olsun. an geliyr zihin gidiyor . umarım daha mantıklı olabilirz zamanla. duygularımızda daha keyfli yasanır böylece

• kesinlikle.. hayat Sevince güzel ;)

link

• kendini arayış bir ömür boyu devam eder, bu bahsettiğin gibi bazen hayatımıza giren özel kişiler aracılığıylada olur. görevlerini tamamlayıp vedalaşırlar.,

0|1
    0|0
  • Şarkıların sonu olsa ben ne yapardım ekmek kapım :)

0|1
    0|0
  • soruyla alakalı değil biliyorum ama

şu fotografı değiştir lütfen

her gördüğüm de canım istiyor :(

1|0
    0|0
  • şarkılar ruhun gıdasıdır canım sonu yok...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...