Şu ana kadar okuduğunuz en kötü kitap hangisiydi?

Merhaba Arkadaşlar,

Şu ana kadar okuduğunuz en kötü kitap hangisiydi?
Hangi kitabı okuduktan sonra, " Keşke okumasaydım, zaman kaybıydı.." dediniz?
1 sene oldu heralde, 'Histeri' isimli bir kitaptı benimki.

İyi haftasonları :)

• Okuduğuma pişman olduğum bir kitap var. Yoruma yazıyorum.
    30%(22)32%(40)Oy Ver35%(18)
  • Okuduğuma pişman olduğum bir kitap yok.
    53%(39)47%(59)Oy Ver38%(20)
  • Önce, "Kitap okuyor musunuz?" diye bir sor istersen.
    17%(13)21%(27)Oy Ver27%(14)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bilindik kişilerin kitaplarını okuduğumdan güzel olmayan hatırlamıyorum :)
    Çoğu da hastanede kuzendeydi atmamıştır inşallah :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fi, Ci, Pi'den olusan bir seri var. Ilk kitap fena degildi ikincisini aldim, sacmalama sinyalleri vermeye basladi, her halde duzeltmistir deyip ucuncuyu de okudum he gibi. O kadar sacma, tutarsiz ve suursuzca yazilmis ki, harcadigim zamana uzuldum. Benim de huyumdur illa basladigim seyi bitiricem, sinirlenerek okudum resmen ve ciddi anlamda pisman oldum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Koloni

1|0
    0|0
  • Ken Grimwood - Kayboluş

Heyecandan yoksun, plot twisti bariz, Olasılıksız ile ünlenen epilepsiyi kullanmaktan başka işlevi bulunmayan kitap.

1|0
    0|0
  • İnsanları etkileme yöntemleri falan diye bir kitap vardı tam anlamıyla saçmalık.

1|0
    0|0
  • Susan sontag görme bicimleri

1|0
    0|0
  • Okumadığım tüm kitaplar kötü.

1|0
    0|0
  • akdeniz...

1|0
    0|0
  • Sonsuz yemin berbat ya ://
    Bölüm bölüm.

1|0
    0|0
  • Yarıda bırakıyorum ben.

1|0
    0|0
  • Okuyupta pişman olduğum kitap yok

1|0
    0|0
  • iyice araştırıp bakmadan kitap okumuyorum oldukça seçiciyim yinede bunlara rağmen okurken sıkıldığım kitabı hemen bırakırım :D

1|0
    0|0
  • robinson cruse un ingilizce baskısı bildiğin propagandaydı hristiyanlık için

1|0
    0|0
  • 4 ün kuralı yarıda bıraktım

1|0
    0|0
  • çok var ama isim vermek ayıp olur.

1|0
    0|0
  • cin ali

1|0
    0|0
  • Davam...

1|0
    0|0
  • öyle bir kitap yok sanırım varsa da aklıma gelmiyor şu an

1|0
    0|0
  • Sergüzeşt abi o kitap bitmedi nefret ettim ya

1|0
    0|0
  • bir kitaba başlarken beni sarması gerekiyo. ilk 50 sayfada tutunamadıysam atarım onu

1|0
    0|0
  • Bulut Atlası (Ne umutlarla almıştım :) )

1|0
    0|0
  • Kitap okumayı hiç sevmem ama Benim kardeşimin yolu kitapı bana çok bilgi verdi pişman değilim okuduğuma

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 23

• Aylardan aşk diye bir kitap. İlk bölümü okuduktan sonra sonunu tahmin ettim ve tahminim çıktı. O yüzden sadece 2 bölüm okumuş olup bıraktım.

Kötü kurgulanmış bir kitaptan daha kötü ne olabilir?

1|0
    0|0
  • Yusuf Atilgan'in Anayurt Oteli'ni sadece yarisina kadar okuyabildim. Sanirim konusu beni fazla sarmadi. Bir adamin yalnizliği anlatiyor ama okudukça ben bunaliyordum o yalnizliktan. Depresyona girmeden hemen biraktim. Bunun dişinda Sarah Jio'nun Yağmurdan Sonra romanini sonuna kadar okudum. Başladiktan sonra sonunu merak ettim ama gerçekten zaman kaybiydi. Ona harcadiğim vakitte daha verimli bir kitap okuyabilirdim.

1|0
    1|0
  • Dönüşüm.

1|0
    0|0
  • Popüler kitapları iyi bir yazara ait değilse okumam. Örneğin Ahmet Batman tarzı.
    Ya da piyasada bolca bulunan yabancılara ait gerilim kitapları. Grange ve King'den sonra sarmıyor hiçbiri.
    Türk ve Yabancı klasiklerin çoğunu okudum.
    Ve hiçbir kitaba boşa okumuşum diye bakmam. En azından bir cümlesi de olsa hoşuma gitmiştir.

1|0
    0|1
  • Elif Şafak - Aşk 😱😱

4|0
    0|0
  • Fridrix Beqbeder- mehebbet uc il yasayir ("ask uc yil yasar" sanirim cevirisi). İgrenc otesi

1|0
    0|0
  • ÇAT KAPI, Şahmelek, ölümden daha derin, beyaz düşler, kötü kızlar ölmez, aşkı sende bukdum, sağdıç, kusursuz tuzak, yedi gun yedi gece, şeker portakalı, kafes, derin sularla şeytan arasında. Hepsi zaman kaybıydı. Kitapları yarım bırakma taraftarı değilim o yüzden bitirdim. Yarım bıraktıklarımı yazmadım bile.

1|0
    0|0
  • Ya klasiklerden bir kitap, konusu falan da iyi, eskiden belliymiş ne olacağı dedirtiyo ama beni cidden aşırı kastı okurken, ağır geldi. Sanırım bir fırın daha ekmek yemem lazım okumak için. :

1984 - George Orwell

1|0
    0|0
  • Aslında Jojo Moyes'un The Last Letter from Your Lover kitabı bana tam bir zaman kaybı gibi gelmişti. Ama yine de okuduğuma pişman sayılmam. :D

1|0
    0|0
  • Gerçekle hayal diye lanet bir kitap yarıya geldim hala heyecan yok

1|0
    0|0
  • ya insanin okuduguna pisman oldugu bir kitap olmamali bence kötü kitap diye bir sey yoktur her kitaptan farklı bir sey ogrenirsin sana uygun olmasa bile

1|0
    0|0
  • Okuduğuma pişman olduğum bir kitap yok.

1|0
    0|0
  • Araba sevdası :(

1|0
    0|0
  • Pişman oldugum kitap yok.

1|0
    0|0
  • Şahane Hatalar.

1|0
    0|0
  • Eskiizci.

1|0
    0|0
  • genelde sevmedigim kitabi bitiremem ama İzmir buyuculerini bitirememistim

1|0
    0|0
  • Hatırlayamadım yazacaktım aklıma gelmedi ya..

1|0
    0|0
  • Off su Aclik Oyunlari serisi, cidden kitaplari da filmi de bosa zaman kaybi :/

1|0
    0|0
  • Zar adam okuduguma pişman oldum

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor...