Günde kaç sayfa kitap okuyosunuz?

Günde kaç sayfa kitap okuyorsunuz? Hergün belirli bir sayınız var mı? Ve bu alışkanlığı kazanmak için ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz?

0|1
6|3

En İyi Kız Görüşü

• bence bir sayı olmak zorunda değil onun yerine kitabın türüne de göre mesela bu kitabi hafta içinde veya hafta sonunda ya da şu güne kadar bitireceğim demek daha iyi. her gün bir parça okunur böylece sınır olmaz kesin ve kişi de sıkılmaz o psikolojik baskı olmadığı için. :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• paragrafta yardımcı olsun diye her gün mutlaka en az 5-10 sayfa okumaya başladım şimdi alışkanlık oldu haftada bazen bir kitap bitiriyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Okumaya dalınca fark etmiyrum. Mesela öğlen okumaya başlıyorum bitirdiğimde sadece bir iki saat geçmiş gibi geliyo fakat bakıyorum akşam olmuş ve kitap neredeyse bitmeye yakın.

0|1
    0|0
  • 50 sayfa okumaya çalışıyorum. Bazen 20 sayfaya düşüyor bazen 60 sayfa oluyor. Okumadığım gün de oluyor. Şartlara göre değişebiliyor. Ama o sayıyı 50 olarak belirledim. Ama en azından çabalıyorum. Alışkanlık kazanmak için de çabalamak gerek sanırım. Bir de seveceğin bir kitap olması lazım. Mesela ben türk ve dünya klasiklerini daha istekli okuyorum, film izlemekten daha güzel geliyor.

0|1
    0|0
  • 10-15 sayfa

0|1
    0|0
  • Her gün en az 45 dk okumaya çalışıyorum. arrik kaç sayfa olursa 😊

0|1
    1|0
  • kitap okumayı sevmiyorum sürekli stlinize göre kitap okuyun
    inanın kitaplara aşık olan biri bir gün kitap okumaktan nefret edebilir

1|0
    0|0