Filmkolikler bir bakın buraya acil?

Ya bir film takıldı aklıma. Aslında film mi dizi mi yoksa kitap mı bilemiyorum. Çünkü böyle hani kitap okurken kafamızda televizyon var gibidir. Belki kendi hayal ürünüm. Neyse. Ya işte anımsadığım kadarıyla bir aile vardı. Anne baba ve bir erkek çocuk 10-11 yaşlarında tam bilemiyorum. Bunların evi 2 katlı üst katta banyoya kilitlenmiş bu çocuk çıkmaya çalışıyor.Çocuk kör ama sonradan oluyor. Sanırım anne ve babası bir şirketle ya da birileriyle anlaşma yapıyor ne bileyim borçları vardı galiba. O adamlar diyor ki işte borcunuzu ödemezseniz sonsuz karanlığa hapsolur çocuğunuz sonra çocuğun kulaklar da duymamaya başlıyordu. Annesi ve babası banyonun kapısını açmaya çalışıyorlar dayan oğlum tarzı bağırıyorlar falan.Çocuk hem kör hem de kulakları duymuyor. Yani tüm dünyayla iletişimi kesilmiş. Sonra adamlar geliyor işte evlerine ya canınızı alırız ya da çocuğunuz hep böyle kalır falan diyorlar. Neydi bu film miydi neydi

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Maşallah Türk filmi gibi mübarek...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ilginç hayal ürünü olabilirmi ben çok izlerimde dizi rastlamadım böyle bir konuya :D

0|0
    0|0
    • Hayal ürünü olabilir ama bilemiyorum ya. Belki de okuduğum bir kitaptı. Kitaplarla böyle film ve dizileri karıştırdığım oluyor. Teşekkür ederim

• ulen gerinin elli tonundan daha gri zekalı yazdım ya sana filmin adını okumadın mı hala.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kutu diye yaz. box da olabilir. Yüzünün yarısı yıldırımdan erimiş adamın posterinin çıkması lazım.

1|0
    0|0
  • Çok iyi bir takipçiyim ama dediğini hatırlayamadım, fakat benzer hem işitme engelli hemde görme engelli bir çocuğun dramını anlatam Bolywood filmi "BLACK" var..

1|0
    0|0
  • Uzundu okumadum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...