Bildiğiniz kurandaki cin kavramını yeniden dinlemeye varmısınız?

Kurandaki cinlerin radyasyon, ışınlar, elektrik vb. şeyler oldugunu ve aynı zamanda kimliği bilinmeyen insanlarada cin dendiğini duydunuz mu hiç? Bildiğiniz çarpan musallat olan cin kavramı islama hristiyanlıktan ve paganizmden gecmedir.. Buyrun gercekleri izleyin

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Nasil yani? Cin yok mu diyor yani

0|0
    0|0
    • hayır cinlerin yalınsız alevden yani elektriksel varlıklar oldugundan bahsediyor yani o zamanlar allah bunların icadının yapılmasını teşvik etmiş örneğin o yıllarda elektrik bilinmiyordu mor ve kızıl ötesi ısınlar bilinmiyordu dünyanın manyetik bir gücle döndüğünü kimse bilmiyordu bunlar bilinmiyordu ama vardılar...

• Hem korku hemde kulakligim yok yanimda

• sana bir itiraf yapayım yasım 33 oluyor ve askerden önce bir çok hocaya gittim harabasan ve cin musallatı var diye askerden sonrada devam etti ve bu adamın tefsirlerine sahip olduktan sonra fikirlerim cok degişti kurandaki cin kavramını bambaska anlatıyordu ve cokta mantıklıydı sonra doktora gitmeye karar verdim ve doktor psikoz anskiyete kaygı takıntı panik atak gibi bir sürü teşhisler koydu ilaç yazdı ve 8 yıl kullandım ilaçları inanki hiç birseyim kalmadı milleti cin diye korkutup kafalarına takıntı haline getiriyorlar bu korku uzerine hocalık muskacılık gibi pazar kuruyorlar ve bizi sömürüyorlar

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen imana geldim yatsıyı kıldım (çok hızlı kılarım) ama bir sorun var hocam hemen geri dinsiz oldum, çok saçma geliyor dininiz cin şeytan cehennem vs klasik kabile dini gibi. Eğer bir vidyo daha paylaşırsan senin sayende sabahı da kılarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yok ben Kuran-ı Kerim i tercih ederim :)

0|0
    0|0
  • buna bir göz atacağım

0|0
    0|0
    • tamamen kuranı kerimden anlatılma ve korkulcak bir sey olmadıgını öğren..

• bazı cahil kesimler değil bizzat islam alimi geçinenler tarafından din kurana ters olan RUHBAN lığa mal edildi kuran okursan anlayamazsın gibi alim olman lazım gibi laflar edildi kasıtlı oysaki kendi dilinde okuyan herkes cok rahat anlayabilirdi kuranı ve islamı kurandan uzaklastırıp arap ırkçılığına mal ettiler şuanki cocuklarla evlenme sarık sakal cüppe türban muskacılık cincilik hocalık vs hepsi arap kültüründe kuran indiğinde zaten vardı..

• aynen cahiliye devrindeki alışkanlıklar onlar :/ ama İslam sanıyorlar

Erkekler Ne Diyor 1

• bu saatte yapma kardeş

0|0
    0|0
    • adam musallat olan cinlerden bahsetmiyor gercekleri anlatıyor yukardaki acıklamayı oku..

Yükleniyor...