The revenant (diriliş) filmi Hakkı'nda ne düşünüyorsunuz?

imdb dem 8.0 almış bir film izledim bir taraftan vay be diyip bir taraftan Zaman kaybı diye düşündüm hiç bu kdr saçma bir ikilemde kalmadım 4-5sahne gerçekten çok iyiydi ama filmin 2.36 saat olması ve sonunun çok beklemiştir olması çok sıktı sizler ne düşüncedesiniz?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Abim izlemiş bende izleyeceğim lanet olası ttnet internetimdeki 3 gündür çözemediği sorun çözüldükten sonra..

Konusu ve oyunculuğuyla oscarı bu sefer alır diyor kendisi caprio için 👍

0|0
    0|0
    • filmi şimdi bitti. ben oscarı alır diyorum leo.. boz ayı sahnesi hala kafamda canlanıyor...

En İyi Kız Görüşü

• Konuyu çok vasat işlemişler. Sürükleyici değil. Bir tek atla uçurumdan düşme sahnesini beğendim. Başlarken Apocalipto gibi bir film bekliyordum aradığımı bulamadım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• maalesef bir şey düşünemiyorum çünkü ne zaman internetten diriliş yazsam bizim malum dizi çıkıyor ingilizcesini yazsam aynı isimli başka bir film çıkıyor bir türlü o filmi bulamadım.

0|0
    0|0
  • İzleme listeme aldığım bir film. Yakın zamanda izleyeceğim.

0|0
    0|0
  • Ayının saldırma sahnesi çok iyidi. Film uzudu biraz fakat zaman kaybı olarak düşünmüyorum. Şöylede bir durum var Hd yaza blu-ray kalitede izlediğim filmlerden daha çok zevk alırım. (Kötü görüntüde izlediysen bu sebeple sıkıcı gelmiş olabilir)

0|0
    0|0
  • Bugün izledim , beklentilerimi karşılamadı. Benim içinde zaman kaybıydı.

0|0
    0|0
  • Filmin durağan geçen anları var tabi ama genel olarak değerlendirmek gerekirse Di caprio bu senede ödülden uzak kalacak galiba 😊

0|0
    0|0
  • gunumuz filmleri cok rahat 8.0 aliyorlar zevksiz insanlar ^^

0|0
    0|0
  • çok sakin ve uzun bir filmdi ama beni etkiledi leo ve tom sağlam ikili olmuş :)

0|0
    0|0
  • Başrole bak anlarsın ;)

0|0
    0|0
    • Konuyu anlamadığımı söylediğimi sanmıyorum😳

• film ile ilgili imdb 8 puanını haketmediğini söylüyorsun yorumunda ben öyle anlıyorum onun için başroldekiler iiçin verilmiş olabileeceğini açıklamak istedim neyse ben anlatamadım boşver

• Bence oldukça başarılı bir film , oscar törenindede hakkını alacağını umuyorum

0|0
    0|0
  • Onnumara filmdi:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fragman kurbanı bir film. Beklediğimden daha az aksiyon sahnesi vardı ama tom hardy olması izlettiriyor. Onun dışında ayı sahnesi gerçekten çok gerçekçiydi

0|0
    0|0
  • Süper bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...