Kapat

Arabesk müzik hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Zamanında çok dinleyen biriydim fakat, beni mutsuzluğa ittiğini fark ettim. Hep acı hissettim dinledikçe. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• hımm dinleyeceğim tarz bir müzik değil ama ruh hali insanı en beğenmediğine yönlendirebiliyo,sevgilimden hatıra orhan cı oldum çıktım hiçte dinlemezdim:)

0|0
    1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de dinlemiştim bir ara.Zamanla sıkıldığımı hissedip bıraktım.Çok pasif bir müzik bence.Müzik dediğin insanın oturduğu yerde oturmasına engel olacak. :)

0|0
    1|2
  • ben severim kıroyum sanki ama kendimi buluyorum

0|1
    0|1
  • Dinleyemiyorum ki..moralim bozuksa içimi daha da parçalıyor.İnsan bu saçmalıkları bırakıp,kendi özünü dinlemeli..Sorunları ile yüzleşebilmeli.

0|0
    1|2
  • Dinleyemem, ruhumun içini boşaltıyor yeminnen.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Arabesk dinlemek çok farklı bir şeydir bana göre. Duygulara tercüman olan içinden geçenleri söyleyip de söyleyememek ve bunun gibi bir sürü şey:( Hele ki Müslüm Babayı dinliyorsanız bu çok daha farklı bir şeydir:(

Müslüm Gürses`in dinleyici kitlesi birçok araştırmaya konu olmuştur. Doktora tezleri dahi yazılmıştır (Mesela 2002/ Bağlam Yayıncılık : Caner Işık / Nuran Erol , " Arabeskin Anlam Dünyası ve Müslüm Gürses Örneği ").

Mekanın cennet olsun Müslüm Baba:(

0|0
    0|1
  • Kısmen üç beş parça işte tamamen uzak değil , seçiciyim.

0|0
    0|1
  • hiç sevmediğim, zarar ziyan olduğunu düşündüğüm bir tür

0|1
    1|1
  • Söyleyecek tek şey var: Müslüm babayı da kaybediyoruz..

0|0
    1|0
Yükleniyor...