Hangi yabancı dizileri izliyorsunuz?

Ben birkaç tane izledim. Bitirdim birkaçınıda. Bana şöyle en güzelinden bir yabancı dizi önerir misiniz? Öyle uzun sürmesin bölümleri 30-40 dakika civarı. Yabancı dili kavramak için istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• ben House M. d. yi bitirdim. çok gahletsiz ve havalı bir adamın yaşam hikayesiyle bir yandanda hastahanede geçen olayların bazen çok komik bazende üzülmenize olanak tanıyan bir dizi ;) dizinin sonunda hayattan soğumak istiyorsanız izleyebilirsiniz :D Lost izledim. sonuna kadar izleyip olayları merak ettiğiniz ve böylece sonuna kadar izlemenizi gerektiren çarpıcı bir dizi ;) kesinlikle tavsiye ederim. Şu anda ise SuperNaturel izliyorum :) 4 sezonu bitmek üzere :) bunda ise ilk bölümleri sıkıcı gibi görünsede diziyi izledikçe olayları anlamanızı sağlayan bir dizi. biraz fantastik ve bazı kısımları saçmada olsa izlenebilir ;) bir ailenin doğa üstü yaratıklarla baş etmesini anlatan korku bazında bir film ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• How i met your mother, lie to me, scrubs. Bunlar en iyileri bence. Dr house dizisi fazla melankolik gelmisti bana

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• prison break √
    breaking bad √
    sopranos √

0|1
    0|0
Yükleniyor...