İnsanlar neden bazı ünlülere saygı duyarken diğerlerine duymuyor?

Türkleri geçiyorum mesela yabancılar için ülkemizdeki insanlar sürekli olarak justin bieber, robert pattinson, miley cyrus, Britney Spears, kim kardashian gibi kişiler aşağılanırken aamir khan, brad pitt, jason statham, angelina jolie gibi kişilikler adamın dibi, tanrıça gibi kadın tarzı yüceltiliyor. Neden?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• kültür farkı sentezleşen perspektifle seçim farkını doğurur da ondan..
    yine mi güzeliz bee! :D
    @h-punisher , @perseid78 , @_centılman

0|1
    0|0
    • katılıyorum kanks

• @perseid78 oo çok sevindim adına. hayırlı olsun dostum. devam! biz bir köşede sessize çay içip siz gençleri seyrediyok işte :D bu arada @h-punisher la tanıştınız değil mi hast adamdır Allahın izniyle kaynaşın gari

• ahaha :D o arkadasımızı :d biliyorum onu :) erkek sever bir kanks.

En İyi Kız Görüşü

• Düşünme yetileri yokta ondan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Justin Bieber sevilmez. Zaten eskiden kalan bir sevilmemezliği var. Robert çok sevildiği için nefret odağı oldu. Mileyin yaptığı şeyler onu sevilmeyen birisi yaptı. Britneyle ne alıp veremedikleri var bilmiyorum. Kim Kardashian neden sevilmiyor çünkü tek yeteneği, ününün kaynağı arkası. Tüm haberler Kim'lerin hayatıyla ilgili.

0|0
    0|0
  • Miley Cyrus, Justin Bieber falan kendi ulkelerinde de yerin dibine sokuluyor. Sebebi de aptal saptal hareketleri olan malak insanlar olmalari.

0|0
    0|0
  • Karaktere bakarak saygı duyarım örnegin indila fransız şarkıcı tavırlarından şarkılarından hanım hanımcık bir kız olduğunu belirtiyor ama rihanna bütün şarkılarında ve yaşantısında afedersin sürt.. olduğu belli bu yuzden karaktere göre saygı duyarım

0|0
    0|0
    • Ama mesela erkekler içim buraya justin bieber paylaşımı yapılsa herkes söver ama aamir khan yapılsa yüzde 90 adamın dibi der.

• Buda aynı şey ben sadece bayanlar üzerinde örnek yaptım, birincisi aamir khan bildipim kadarıyla müslüman ve filmleride gayet aile ortamında izlenebilir filmler, peki justin Bieber in şarkısını aile ortamında türkçe karşılığıyla beraber dinleyebilirmisin?

• Sorunun içinde gizli aslında cevap. Ötekiler abuk sabuk hareketlerle ekran karşısına çıkıyor, magazin gündemlerine giriyor. Ötekiler işini yapıyor.

0|0
    0|0
  • Kiminin sanatı kiminin götü ünlü.

0|0
    0|0
  • biber gibi ergene mi saygı duyayım yoksa prnocu kardasian a mı? hepsi umrumda değil zaten onları yükseltenler tuhaf

0|0
    0|0
  • Yansittiklari kisilikleriyle. olabilir Ben Hicbir gayri muslimi Ovmem ve ona ozenmem. yalnizca yeteneklerini takdir ederim.

0|0
    0|0
    • Aamir khan müslüman bu yüzden mi seviliyo Türkiyede acaba?

• jason statham adamdır adam

1|0
    0|0
  • çünkü herkes kendi saygısını kendi yaratır.

0|0
    0|0
  • Çünki, kadir kıymet bilmezler bülent ersoyun sarkilarini gizlice dinlerler ama saygi duymuyorum derler.

0|0
    0|0
  • gözlerini doyurani secmeleri normal saygida duyarlar ama isine gelmeyenleride gormezden gelirler

0|0
    0|0
  • forever dilberay!

0|0
    0|0
  • Hosuna giden ve hayat ta aradığı kişinin özellikleri ni gösterdiği için severler

0|0
    0|0
  • Aklini kullanan ve karakter sahibi kisiler yukseltilirken gudulerinin esiri olanlar kucuk goruluyor. Her yerde boyle bu ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Algiyi yonetenler yonetiyor..

0|0
    0|0
  • Hiç biride babamın uşağı değil insan oldukları için saygım var sadece

0|0
    0|0
  • Yaşayıs biçimleri ve yaptıkları simariklik yüzünden olmalı

0|0
    0|0
  • Neden olcak önünde 2 tane elma var biri çürük diğeri sağlam hangisini seversin secersin

0|0
    0|0
    • Yani sence justini bieberı çürük aamir khanı sağlam yapan özellikleri ne? Onu soruyorum

• Güzel söz.

• Sana söyle söyleyim sanat yapıyor olabilir ama aamir khanı ben hiç para kazanmak için soytarilik yaptığını değişik takılar takip orda burada surttugunu dans ettiğine hiç rastalamadim. Kısacası ben tipine değil yaptığı ise bakarım:)

• Hic biri umrumda degil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...