Daha önce gittiğiniz, gördüğünüz, kesinlikle gidilmeli dediğiniz bir tatil mekanı var mı?

Özellikle fiyat, giderken mutlaka götürülmesi gereken, gidildiğinde yapılması, bilinmesi gereken şeyler hakkında biraz bilgi verir misiniz?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• bolu

bolu da abant var,daha güzeli gölcük var hele bi yedigöller var ki yanınızda maymun olsa aşık olursunuz

ne biçim bi iklim nası bi atmofer ...tuhaf bi his veriyo..yağmur altında mangal yapmıştık ıslanmadık bile.ağaçlar şemsiye gibi sıradışı .herşey sıradışı

1|0
    0|0
    • madem en iyi ekleme yapalım.bolu oldukça ucuz bi yerdir.mesela o yedigöllerde gecelik 50-100 lira arası kalablirsin.gerek yok ama istersen.abant çevresinde de oteller vardır fakat pek tavsiye etmem hanımlara..

gölcük yaz kış süper biyer.abant görü diye çekilmiş fotolardaki o ahşap üçgen ev otel aslında,abantta değil gölcüktekidir.gölcükte de otel var.yazın herkes mangal yapar üni.lerden falan seyehate gelenler olur.abant da yaz kış süper,fayton falan var atlara acımazsan zevkli.10 dk falan ama

Erkekler Ne Diyor 10

• o kadar çok yer varki türkiyede... hangi bölgeden istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Marmara yada Ege olabilir.

• egede dikili güzeldir, alaçatı, akbük mutlaka görülmesi gereken yerler, marmara da marmara ereğlisi fena değil, lapseki tarafında çardak var istanbula çok yakın...

• Bodrum limon evleri..

Beyaz ve huzur bir arada.

0|0
    0|0
  • Marmaris - Akyaka kesinlikle gidilip görülmeli. Kano ile Azmak denilen yerde akıntıya karşı kürek çekilmeli...

0|0
    0|0
  • kesinlikle Çanakkale. Buram buram tarih kokuyor güzel memleketimin güzel şehri...

0|0
    0|0
  • Pine Bay otel kuşadası

0|0
    0|0
  • gitmedim ama kapadokya ve balon turu istiyorum sonra sevinçten havaya ateş edicek bir maganda da olsun balonda adrelin tavan yapar

0|0
    0|0
  • Olimpos kesinlikle, doğal hayatın kaprislerinden yapmacıklığından uzak çeyrek pansiyon, korkma ama ağaç evlerde klima mevcut...

0|0
    0|0
  • batuma gidinde memleket görün

0|0
    0|0
  • almanya /Konstanz ve bizim su meshur Davos harika bir yer tavsiye ederim...

0|0
    0|0
    • ama Erdogan ordaysa gitmeyin sakin, One minute yapabilir yine :)) mizaha bayiliyorum :)

• kıbrısa gel ,gezdiririm seni:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...