Son 10 yıldaki Eurovision şarkılarımızdan hangisini daha çok beğeniyorsunuz?

Hadi ankete bakalım ne olucak :)

Şu son 10 yıldaki Eurovision şarkılarımızdan hangisini daha çok beğeniyorsunuz? Benim cevabım A ve E şıkkı :D

• Sertab Erener - Everyway That I Can
    39% (27)51% (19)43% (46)Oy Ver
  • Athena - For Real
    13% (9)16% (6)14% (15)Oy Ver
  • Kenan Doğulu - Shake It Up Şekerim
    4% (3)3% (1)4% (4)Oy Ver
  • Hadise - Düm Tek Tek
    14% (10)3% (1)10% (11)Oy Ver
  • Manga - We Could Be The Same
    30% (20)27% (10)29% (30)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
32|19

En İyi Kız Görüşü

• Bir ara bütün sanatçılar İllimünati üyesiydi :D Sonra bana saçma geldi bu.Yabancı dilde yazdı diye de çok eleştiren var.Bence o da saçma.Eleştirilebilecek bir çok konu varken ne gerek var..

0|1
    1|0
    • kısaca ne diyorsun hangisi sence :)

• 10 yıldan fazla geçmedi ama ben son 10 yıldan hepsini buraya koyamadım 5 şık var 5 şarkı seçtim bende..

Kızlar Ne Diyor 31

Erkekler Ne Diyor 19

• Sertab Erener

0|1
    1|0
  • manga'nın ki iyiydi. Sertap'ın da ses ve sahne performansı iyiydi. Diğerleri fos

0|1
    0|0
    • Hadise birinci olcam diye gitti 4. zor oldu :)

• bilmiyom ilk zamanlar ben de beğeniyordum da sonlara doğru belki artık çok gördüğümden eski ilgiyi beslemiyor olabilirim :)

• ilk gördüğünde gerçekten bakımlı, zayıf, kendine bakan kadındı. Daha da gençti ama şimdi artık dediğin gibi kilo alması, suratı 7/24 boya fıçısına sokulmuş gibi gezmesi ve sürekli ekran önünde olması miğde bulandırmış olabilir. Haklı olabilirsin.

• şebnem paker'i ankete koymamakla ayıp etmişsin

entürmanlar bile türk enstürmanları şarkı Şebnem vr orkestra çok tatlı bence.

link

0|1
    0|0
    • Şebnem Paker'i bizde biliyoruz arkadaşım ama son 10 yılı değerlendirmek istedim

• Sertap Erener kötünün iyisi gibi.Bence biz bu Eurovision işini anlamıyoruz. Mesela Loreen'e bakıyorum , Alexander Rybaka bakıyorum ikiside çok iyi yani bizle kıyaslanamaz . Geçmişte ise Secret Garden - Nocturne (1995) dinlerken tüylerimi diken diken eden bir parça.1995'te birde Türkiyeye bakın olmadı Ajda Pekkanın olduğu seneye bakın tam rezillik bence..

0|1
    1|0
    • bizim 1997 şarkımıza bir d ebak o güzeldi bak 3. olduk Türkçe bir şarkıyla.

• Anlıyorum.. Bu arada uzun aradan sonra ks'de güzel bir soru gördüm +5

• saolasın :)

• Açık ara Manga en iyisi.. A ve B vasat... C ve D berbat, "Türk motifli şarkı" konseptinde dökülünen şarkılar, "American Idol" tarzı bir şarkıya oryantal ara ekle gitsin. Olmaz

0|1
    0|0
  • Hiçbirisi.

0|1
    0|0
  • hicbirini :))))

0|1
    0|0
  • en iyisi athenaydı çünkü for real şarkısı muhteşem şarkılarla yarıştı

YANLIŞ ANLAMAYIN sertap erenerin şarkısı kötü demiyorum ama bana göre for real

0|1
    1|0
    • hepside güzel bu şarkıların aslında.. ama birisi daha güzel gelir tabi insana işte ona oy kullanırsın bu kadar basit :)

• aynen öyle ama for real gerçekten iyidi

• lena tabiki :D bu kızı görmek için almanya hannover'e gitmeyi düşünüyorum ilerki yıllarda hayranıyım seside iyi

link

0|1
    0|0
  • Mor ve ötesi olsaydı işaretlerdim :)

0|1
    0|0
  • Calomira - Secret Combination

link

0|1
    0|0
    • bu aşrkıyı biliyorum bu kız o yıl Türkiyeye gelip aşrkısının reklamını yapmıştı ama bizim bu şıklardaki şarkılardan daha güzel değil.

• Sen bile iki şık şey etmişsin üstad hadiseyle sertab arasında gittim geldim ikisinede gitmedi faremin çıbığı :)

0|1
    1|0
    • şimdi biriyle birinci olduk diğeriyle de ikinci olduk ikisi de çok iyi maNga deseydim birinci olduumuz şarkıya ayıp olurdu ama yüzde 51 a diyorum ben genede :D

• Canımı çektirdin dinleyesim geldi üstad :)

• bir tık ötede kardeşim :D 3 dakkanı alıyor zaten şarkılar 3 dakka kural gereği :)

• hiç biri değil en iyi parçamız 97 deki şebnem paker - dinle

0|2
    0|0
    • şebnem paker'in o şarkısı gerçekten muazaamdı ama son 10 yıldan 5 şarkı koymak istedim o yüzden o şıklarda olmadı.

• Rimi Rimi ley I sen sarkidan saymiyon galiba kiniyorum seni dostum :-)

0|1
    0|0
    • aman aman hatırlatma şu şarkıyı :D

• Biliyorum tamam sertap iyidi Athena da guzel bunlarin icinde hadiseninki tirt bnce

• yaa işte görsellik seksilik falan bi şekil show kısmıyla o da öyle oldu işte zaten Hadiseyi gördük canlı söyleyemiyor sesi çıkmıyor.

• sertab erener

1|1
    1|0
  • Tabiki Manga , sonra atena

0|1
    0|0
  • Sertab Erener - Everyway That I Can

0|1
    0|0
  • hiç biri bir "şebnem paker - dinle" değil. o şarkı gerçekten muhteşemdi

0|1
    0|0