Sizce pop müzik sanatmıdır?

Bence pop müzik sanat değildir çünkü insanları ve toplumun yaşam tarzini anlatmayan bir müzik türüdür

Güncellemeler:
Insanlarin duygu ve düşüncelelerini toplumu anlatmayan bir müzik türü pop en fazla şarki olabilir

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• hiç sevmediğim bir türdür. Saçma bence

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sözlerinde hiçbi anlam yok 1 şarkı boyunca aynı şeyi tekrar ediyolar sadece kalça ve saçma sozler üzerine kurulmus saçma bir müzik türü tabiki işini iyi yapan bikaç kişi vardır yinede saygı duymak gerek ben sadece gorüsümü belirttim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana göre değil, başkalarına göre öyle.

0|0
    0|0
  • sanat mıdır bilmem de. çok iyi para kaldırıyorlar

0|0
    0|0
    • Para kazanmak işte sorun da bundan ibaret sanatçi para için değil kendi sanatini topluma yansitmasi ve sanatin içinde fikir barindirmak için o sanati icra ediyor sanat ve felsefe aynidir :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Aslında tam da toplumu anlatır..
    Kokuşmuşluğu, zorla empoze edilen biçimsiz çingene kültürünü, tüketim manyaklığını vs..

Hadi eskiden popun bir şerefi vardı, güzeldi..
    Onun bile içine ettiler..

Ellerinde telefonlarla ''la olm'' diye konuşan. öt lalesi saç modelli davarlara - şive esprisi yapan travesti kılıklı kız ergenlere ne iteleyeceklerdi başka..

https://www.youtube.com/watch?v=zvYY5f_ooe4

1|0
    0|0
  • Bunu eğer bir 50-60 sene öncesinde desydin kesinlikle hal verirdim. Türkünün, arabeskin revaçta olduğu bir zamanda topluma muhalif olarak doğan Avrupai bir sanattır çünkü. Ama şu anki nesil, jenerasyon pop müziği içselleştirdi. Hatta içini doldurdu şarkılarını türkülerini. Ve biz hayata pop müzikler ve sanatçılarının söylediği şarkılarla bakıyoruz. Türk Sanat Müziği daha kalitelidir, Türk Hal Müziği daha bizdendir ama toplumsal dejenerasyonun ve asimilasyonun en önemli eykenlerinden biri olan müzik, amacına ulaştı ve pop müzik artık her yerde, her zamanda, her durumda en çok dinlenen müzik türü oldu. Peki ne olmalı? Tamamen krşı mı çıkmalı, ya da körü körüne dinlemeli miyiz? Hayır. Çağa, kendi öz kimliğimizden ödün vermeyerek ayak uydurmalıyız. Yani pop müziğini "bizselleştirmeliyiz".

0|0
    0|0
  • Pop müzikten kastın ne? Eğer yatcaz kalkcaz mis mis mıs mıs felan sa tabiki sanat değil ama sezen aksu ya sertab erener e filan pop cu diyorsanız tabiki de sanat in zirvesidir

0|0
    0|0
  • Yanlis anlasilmasin Pop diye bir tarz yoktur pop populer in kisaltmasi oldugu icin oyle olmustur her tur muzik pop olur yani populer olur electro house unda tut jazz rock rap inde pop olmuslugu var yani ufak bir ornek veriim amerikada rap populerdir yani pop diye gecmez populerin kisaltmasidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...