Türkiyede yasaklanmış fakat öbür ülkelerde birçok ödül almış fimler?

Bunların birkaçına örnek verir misiniz.. Ve sebebi sizce nedir? Türkiye sanata ve sanatçıya değer vermeyip, bunların baska ülkelerce değerinin bilinmesi, Türkiye açısından büyük bir kayıp değil mi sizce de?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• bu kaybı biz Orhan Pamuk'u , Nazım Hikmet i, Yılmaz Güney i, Ahmet Kaya yla çok iyi yaşadık zaten.. sadece öldüklerinde değeri biliniyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• En basiti ve gündemde yer edip, bir izleyici olarak beni sinir eden film Nymphomaniac serisidir.
    Beni sinir eden derken yanlış da anlaşılmasın. Aslında filmin kendisi değil, içeriği dolayısıyla filmi Türkiye'deki sinemalarda yasaklayan Akp yönetimine sinir olmuştum.
    Zaten belli bir yaş sınırı belirlenmiş, koca koca adamların kadınların hür iradelerine sen hangi hakla karışıyorsun ki?
    İçeriği ne olursa olsun, hangi konuyu işlerse işlesin sansür hiçbir zaman tasvip ettiğim bir şey değildir! Ve evet, bu güzel ülkem için bir kayıp ve kirlenmişliktir.

0|0
    0|0
  • bu dünyadaki en sanatsal film Sırp Filmi :) yasaklanmadığı ülke yok :D bu dünya sanat düşmanı :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...