Spartacus War of the Damned kimler takip ediyor ?

İzleyenleri varmı arkadaşlar yaşanan gelişmelerden dolayı ne düşünüyorsunuz ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• +1. şerefsiz denizci yaptı yapacağını :D

0|0
    0|0
    • Kilikyalıların ihanet edeceği belliydi zaten ama bu kadar erken olacağını tahmin edemedim pusuyu yutarlar diye bekledim kafasıda kabak gibi yarıldı ama :D Tiberius'a diyecek sözüm yok :P

• haa aynen lafı koydu ganikus. kırıksusun hatun dünya savaşı çıkartır zaten.. çok çakal oldu :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben.

Bu bölüm baya sağlamdı şehri yine kaybettiler ya ona sinirlendim. Sonunda biraz saçmalamışlar ama olsun Argon o haini öldürebilirdi kapıyı kırdılar diye hemen geri çekilip bakışlarını kapıya yöneltti çok uyuz oldum o hain sezara. :D

0|0
    0|0
    • Sezar'ı çok abartmışlar ya Spartacus ilk sezonlarda Trakya savaşlarında tam bir cengaverdi Crixus ludusta çocuk gibi ezmişti onu bile bir sezarı 3 adam kesemediler orada :D

• Aynen aynen baya bi abartmışlar ne olduğu belirsiz adam geldi dizide herkesi belledi. :D Crixusda bu sezon baya düşüşlerde gelen geçen dövüyor gözümden düştü iyice. O değilde ben argonun kuleden aşşağı zıplama sahnesine hasta oldum hakikaten çok iyi bölümdü bakalım neler olcak bi dahaki bölümde . :D O hain korsanın öldüğünede sevindim hiç sevmemiştim.

• Birdahaki bölümün fragmanı yayımlanmış şehirden çekilmiyorlar saldırıya karşılık veriyorlar bakalım ne olacak :D

• Crixus a geçen bölüm güzel sövdüm ama yola geldi yine son bölümde artist. Anlamadığım bu agron eski bölümlerde 4 adamı yenmişti. 3 kişi sezarı yenememeleri de ayrı bir saçmalık.

0|0
    0|0
    • Aynen aşağı ki yorumdada belirttim sezarın gücü çok mantıksız oldu mısırlı muhabbetine döndü geçen sezondaki gibi .

Yükleniyor...