#Çekirgeden Korkar mısınız?

Dünyada Bulunan 500 Tür Çekirge Arasında Nadiren Pembe Renkli Çekirgelere

Rastlanıyor. Bilim Adamları Pembe Renkli Çekirgenin Olamayaacağını Belirterek, "Bu Renkte Rastlanan Çekirgeler İçin Albino Olmuş Türler Sınıfındadır Diyorlar. Bilim Addamları Ayrıca Albino Hastalığı Çekirgelerde Pembe Renk Olarak Ortaya Çıkıyor" Açıklamasını Yaptılar..

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
1211

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir hayvandan korkulur mu tam öpülesi tabisi

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Korkmak demeyelim, tırsmak daha doğru bir tabir. Bak benim çok kötü anılarım var. İyi dinleyin anlatıyorum.
    Biz zamanında eve keklik almıştık. Hani şu tavuk türü olan gıdaklayan şeyler. Dağı mesken tutmuş hayvanları evde beslemek yeterince çılgın bir fikirken, evde baba diye hitap ettiğimiz adam gitti pet shop'dan bir kutu dolusu canlı çekirge aldı geldi. Neymiş, keklikler yermiş🙄 Attığı anda yiyorlardı canlı çekirgeleri. Ama bazen yemedikleri oluyordu ve bu çekirgeler evin içinde dolaşıyordu, ben çığlık çığlığa. Bilmenizi isterim ki ben tavana yapışan kelebeklerden bile korkan bir insanım. Bana iyi davranın. Çok zor şartlarda büyüdüm ben ve akıl sağlığımı korumak hiç kolay olmadı, enevicivokke.

0|1
    0|0
  • Ay ben korkarım bir kere koyde tuvaletin içinde gördüm çıktım hemn kocaman üstüme atlar diye korktum çok korkunç

0|1
    0|0
  • Çok şekerler ya :D

0|1
    0|0
  • Her türlü hasereden cekinirim..

0|1
    0|0
  • Serçe büyüklüğünde olanlardan korkuyorum :D zamanında 1 bütün ekmeği bitirdiklerine şahit oldum.

0|1
    0|0
    • Ben Onlarla Oynamaktan Hoşlanıyordum.

• Bir şey sormak istiyorum,
      'Bir sorun var izah edeyim yazılanları okumadan idrak etmeden hemen cevaplaman sana bir şey kazandırmaz' derken ordaki 'cevaplaman' kelimesi doğru mu yazılmış yoksa "cevaplamam" mı yazmak istemiştiniz?

• Cevaplaman...

• Ne tatlı şey o öyle :D

0|1
    0|0
  • Çok korkarım

0|1
    0|0
  • Çok şeker, hayır korkmam

0|1
    0|0
  • Değişik bir bilgi olmus

0|0
    0|0
  • Evet korkarım. Ama bacaklarını ayırıp onunla oynayan biri görünce de ağzına ederim.
    Kuzum benim, albinomuymus

0|0
    0|0
  • Pembe olması çekici lakin yine de uzaktan severim... mesafe kısaldıkça korku nüksedebilir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok şükür hiç bir mahluktan ne korkarım nede iğrenirim.. O korkan ve iğrenenler ana kuzusu olanlardır.

0|1
    0|0
  • Bilim çok geniş bir derya

0|1
    0|0
  • Hatırlar mısın abi bilmem türkiyede çekirlerin uğrarak yeri olmuştu bir tarihte 4-5 senesi anca var her yerde yüzlerce çekirge görebiliyorduk bir nevi salgın vardı o aklıma geldi bu türünü görmemiştim

0|1
    0|0
  • Korkulcak gibi değiller

0|1
    0|0
  • Gördüğüm tüm çekirgeler yeşil renkteydi. Korkmam.

0|1
    0|0
  • Çekirge, yılan, kertenkele, böcek türleri vs şeylerden korkmam

0|1
    0|0
  • Korkmam

0|1
    0|0
  • bu albino olsa insanlardaki gibi beyazlaşacaktı gel gör ki pembeleşti bu da enteresan

0|0
    0|0
  • pembe çekirge candır gerisi heycandır

0|0
    0|0
  • Şu Zaman a kadar korkmuyordum, sayende artık korkuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...