Metal grubumuzun logosu sizce nasıl?

Grubumuzun davulcusunun çizdiği grup logomuz hazır grup ismide yokken Blood Brothersi önerdi buyrun sizce bir bakın güzelmi?
Metal grubumuzun logosu sizce nasıl?

• Güzel olmuş bunu kullanın
    31% (5)36% (4)33% (9)Oy Ver
  • Güzel olmuş fakat grup ismini böyle yapmayın
    31% (5)27% (3)30% (8)Oy Ver
  • Ben ismide logoyuda beğendim
    38% (6)37% (4)37% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ya disaridan bakinca guzel fakat metal diyorsun kuru kafali logo diyorsun metal diyorsun akla direk iron maiden blood brothers geliyor yani nasıl desem fazla klişe bunlar bence eğer sağlam bir grup olmaksa amaciniz isminizde logonuzda cok degisik olmali fakat biz birkac şarkı tınlatırız 2 bara cıkarız belki diyorsan eğer kalsın logoda grup ismide bir rocker olarak dusuncelerim bunlar

0|1
    0|0
    • Aslında bende tam aynısını söyledim akla direk dedğiniz gibi geliyor grup ismide sıcak bakmıyorum fakat logo olayı hoş logodada değişiklikler yapılabilir. Yorum için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Gurubun logosu cok sert ismide cok atarli olmus bence

0|1
    0|0
  • Göze ve kulağa çok iyi geliyor 👍

0|1
    0|0
  • Fena değil. En öndeki kurukafa belki biraz ikonik olabilir (Eddie, Rattlehead.. gibi). Ben hep basit logoları sevmişimdir, çizilmesi kolay ve yaratıcı olacak bir şekilde. Mesela SLAYER yazısı, Linkin Parkın LP logosu, Slipknot nonagramı vs. Biraz daha basit bir şeyler deneseniz daha güzel olabilir. Grup isminin ise 2-3 hece olmasını tercih ederim pitte millet hep bir ağızdan falan söyler, ismi daha akılda kalıcı olur gibi şeyler.

0|1
    0|0
Yükleniyor...