Yüzüklerin Efendisi filmini hiç izlemeyen var mı?

Biraz önce tv kanallara bakarken Trt 1'de Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü filmini gördüm hiç bakmadan değiştirdim. Bugüne kadar hiç izlemedim bu serinin hiç birini. Aynı şekilde Harry Potter serisinide. İzlemeyen tek ben miyim bunları ya? :)

0|0
15|38

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• Ben Bir Soru Sormuştum link Bunda Hiç izlemedim Diyende Senmiydin Yoksa...

Banada Bazı filmler Çok aşırı Önerilsede İsterse Bütün Altın Portakal Ödüllerini Alsa Bile İzlemiyordm Birtanesini 3-4 Sene Sonra izledim Ve izlemeyi istemediğim filmlerin aslında gerçekten çok güzel olduğunu Anladım Bence Yüzzüklerin efendisini İzlemeden Ölmemelisin :)

İçinde Her Konu Mevcut Hemde Her Konu :) Bende Harry potter ı izlememştim Ama 5 Ay önce birinci filmini izliyim bari dedim sonra bir baktım filmin serisini bitirmişim :)

0|0
    0|0
    • Hayır ben değilim :) Ben olsaydım gizli yazmazdım.

Anladımm teşekkürler izleyeceği bi ara.

• Beğenmezsen bana -1 ver o kadar kesin konuşuyorum :)

• izlemen gerek Yüzüklerin Efendisi izlenecek flimler arasindadir bence bana göre.Harry Potteride izlemisligim var.Ancak Yüzüklerin Efendisini cok beyendim.Birkackez izlemisligim vardir:)

0|0
    0|0
  • ya varmış etrafta öyle insanlar. nasıl bi dünyaları var merak ediyorum izlenmez mi bu seriler film dünyasının başlıca yapıtları zaten mallık ya :S

0|1
    1|1
  • izlersen hiçbir şey kaybetmezsin. yüzüklerin efendisi çocuk filmidir. felsefik film sanmıştım ama bildiğin dümdüz bir filmmiş. panın labirenti on çeker ona. harry poter filmlerinin yaş sınırını da anlatmama gerek yok.

0|0
    1|0
  • Yüzüklerin efendisini yarım izledim

Çok mitolojik canavar var :)

Harry potter ise

Ejderhalar ile yarışıyorlardı sanırım

Öyle bir sahne aklımda kalmış

0|0
    0|0
  • Kitabı baya uzun herkes zevk almıyor öyle uzun şeyler okumaktan hadi o neyse de filmler izlenmez mi ya ?

0|0
    0|0
  • Ne zaman çıktınız mağaradan .

0|1
    1|1
  • Aşkı anlatıyormuş galiba. Aşkı hak edene gidiyormuş yüzük, öyle duydum. Bana göre değil o film o zaman :(88

1|0
    0|1
  • ikisininde fragmanını dahi izlemedim

0|1
    0|1
  • Merak etme yanlız değilsin

0|1
    0|0
  • İzlemedim izlemeyi de düşünmüyorum d:

0|0
    0|1
  • ikiside kitap uyarlaması... yüzüklerin efendisi efsane uyarlamalar arasındadır... aksiyon, macera, aşk, komedi all in yani... izlememişsin ayıp etmişsin... olmadı bu :D

0|0
    0|0
  • :)) Renkler ve zevkler tartışılmaz benimde en sevdiğim filmlerden bu saydıkların

0|0
    0|0
  • izlenmesi en çok keyıf veren fılımlerden bır tanesi tüm serisını izledim sürükleyici tavsıye ederim..

0|0
    0|0
  • yüzükllerin efendisi iyidir ama harry :/ ne desem bilemedim

0|0
    0|0
  • Harry Potter , Yüzüklerin Efendisi'ni neredeyse adam gibi hiç izlemedim Alacakaranlık ,Superman ve Batman filmlerinin ise bazı serilerini izlemedim neden bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • link Şurayı izle bakalım sevmicek misin.

0|0
    0|0
  • fantastikleri sevmiyon demekki normal tek sen değilsin. ama ben 10 milyon 500 milyar kere izledim, nerdeyse elfce öğreniyordum :D

0|0
    0|0
    • Haklısın sanırım sevmiyorum. Çevremdeki herkes izlemiş kitaplarını bile okumuş. Ben yalnız olduğumu düşünüyordum değilmişim :) Hahah :D

• İlkini izlemeden ikincisini izlediğimde anlayabilir miyimki?

• ilkinde bişey yok, yüzüğü buluyorlar sonra bitane dağa götürüp yok etcekler falan karanlık güçler ele geçirmesin diye ilki bundan ibaret :D 3. filmin sonuna kadar da yok etmeye çalışıyorlar ama 2. film bayağı hareketli o açıdan :D

• yüzüklerin efendisini daha yeni izledim ama sardı yani güzelmiş tüm serisine baktım :) hary poter geç saçma baya bi :)

0|0
    0|0
  • bende izlemedim

0|1
    0|0
  • yüzüklerin efendisi ni izlememiş olanlara acıyorum böyle bir efsaneyi izlememekle övünüyorlar bir de yazık la

0|0
    0|1
  • ilk defa senden duyuyorum...yenımı vızyona gırcek...

0|1
    0|0
  • rry Potter serisinide. İzlemeyen tek ben miyim bunları ya? :)

0|1
    0|0
  • ben hiç izlemedim. hiçte merak etmiyorum.

0|1
    0|1
  • Ben..

Şehnaz Tango'yu izlemeyi tercih ederim..

0|0
    0|1
  • En iyisi sen yaşama.

0|0
    0|0
  • yok artık.. bu devirde yoktur heralde..

0|0
    0|0
  • saçma şeyler izlemem izlemedim de

0|1
    0|3
  • yuzuk candir gondorrrrrrrrrrrrrrrrrr :D

0|0
    0|0
  • kitaplarını oku.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 15

• İzlememek ne mümkün. show tv ayda bir veriyor.

1|0
    0|0
  • Bende izlemedim yalnız değilsin.

1|0
    0|0
  • Ben

1|1
    0|0
  • Bir sürü saçmalık.Zaman kaybı bence...

0|1
    0|0
  • İzledim sevmiyorum o filmi. Harry Potter zaten çocuk filmi onu hiç izlemedim.

0|1
    0|0
  • üzüldüm senin adına. izlemelisin. kaçırılmayacak başyapıtlar.

0|0
    0|0
  • Harry Potter serisini bende seyretmedim hep bir ara diyorum unutuyorum o çok çocuk filmi ama yüzüklerin efendisi güzel

0|0
    0|0
  • tek değilsin !

0|1
    0|0
  • ben de izlemedım izlemeyı de dusunmuyorum film zevkıme ters

0|0
    0|0
  • izle canım,izle..dünyada takıl:D

0|0
    0|0
  • izlemedim, hic ilgimi cekmedi

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisini hiç izlemedim ama Harry Potterı çok severim.

0|0
    0|0
  • izleyip bir de yorumlarını öyle almalı. gayet başarılı filmler

0|0
    0|0
  • Ben de Karayip Korsanları'nı izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben o tür çocukça filmleri hiç sevmem hiç gerçekçi değilll

0|1
    0|0
Yükleniyor...