İstanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı, İstanbulda ne yapmayı sevıyorsunuz?

evet kızlar soruyor üyeleri..istanbulda en cok hangı semtı, hangı tarıhı eseri ya da istanbulda ne yapmayı sevıyorsunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadıköyü ve Beşiktaşı seviyorum , sahilde bankta oturup denizi izlemek ve dinlemek çok keyif veriyor .

1|0
    0|0
  • İstnbul, yani Dünyanın Merkezi, yani uğruna en çok Şarkı- Şiir yazılan il, yani fethiyle bir devrin bittiği yerde olup nefes almak yetiyor bana.Her hali, her yeri, her vukuatı, her şeyiyle ayrı bir Sanat harikası. Dünyanın merkezi yaaa...

1|0
    0|0
  • beni tanıyanlar az çok bilir ama gizli kullanıcılar bilmeyebilir. istinye yeniköy tarabya kireçburnu. git buralarda gez.

0|0
    0|0
  • İstanbulu dinliyorum gözlerim kapalı..

Has*ktir cüzdan yok

1|0
    1|0
  • beyoğlu-cihangir tarafı çok güzel bence,sahilde yürümek,sahilde içmek,amaçsızca istiklalde turlamak,tarihi yarımadada tarihi soluyarak yürümek...

0|0
    0|0
    • sahılde yurumek ınsan yasadıgını anlıyor:D

• bi nasıp olmadı orda içmek:D

• valla ben sana diyim ilk yapcağın şey bu olsun muhteşem tek kelimeyle kaçırılmayacak bi keyif.çemberlitaş beyazıt arasındaki çorlulu ali paşa medresesinde de süper nargile yapılıyor ayrıca.

• Sarayburnu ve Kuzguncuk...

0|0
    0|0
  • Çok özledik be abii

0|0
    0|0
  • istinye park:DDDDDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • istanbul moda iyidir ya

0|0
    0|0
    • hiç gitmedim yada arabayla geçmış olabılırım..yorum için tesekkurler:D

Kızlar Ne Diyor 4

• mmm güneşli fakat soğuk bir günde eminönünden başlayıp mahmutpaşadan yukarı çıkıp kapalı çarşıyı şöle bir gezip orda her zaman gittiğim cafede salata yiyip sonra da sultanahmette türk kahvesi içmeyi seviyorum.

0|0
    0|0
  • Istanbul`u pek bilmedigim icin bu konuda yorum yapamiyorum..

0|0
    0|0
  • Tek başıma denize karşılık beşiktaşta bir sigara yakıp içmek gibisi yok

0|0
    0|0
  • pendiği seviyorum doğma büyüme pendikli olduğumdan olabilir.pendik kadıköyden bile güzel kadıköyde oturucak bank yok heryeri pislik götürüyor

0|0
    0|0
    • pendıke hıç gıtmedım desene cok sey kacırmısım:D

• evet pendik çok gelişti adını feriha koydum daki marina sahneleri pendikte çekiliyor mesela

• bilmiyordum bayagı guzel o zaman..gezılecek yerlere ekledım..

Yükleniyor...