İngilizcemi geliştirmek için neler yapabilirim?

İngilizcemi geliştirmek için neler yapabilirim? Önerileriniz neler?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• İngilizce dizi izle film izle, ingilizce kitap oku ve her gün belirli sayıda kelime ezberlke ingilizce günlük yaz ya da aklında kalan anılarından ingilizce bir not defteri oluştur. Daha sayayım mı :D ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• qunde en az 1 tane alt yazılı fılm ızle ve sureklı pratık yapabılceqın bıkac arkadas bul kendıne.. ama yabancı olsun.. skypede herqun pratık yapma sansın olabılır..

0|0
    0|0
  • kitap oku sevdiğin bir yazarın veya kitabın ingilizcesını al onu oku ve dizi izle ama monolog diziler sitcom gibi konuşma olan sürekli günlük hayatta.

0|0
    0|0
  • Yabancı slow şarkıları ezberleyip sözlerinin çevirilerine bakabilirsin işe yarar eminim.ben öyle geliştirdim ingilizcemi :)

0|0
    0|0
  • gayet basit imkanın varsa kursa git eğer imkan yoksa yabancı arkadaşlar bl facebooktan bile olur sonra konuş kendini geliştirmenin en kolay yolu pratiktir ve şunu unutma ingilizce pratik yapmazsan bildiklerinide unutursun ben şahsen sürekli yabancılarla konuşuyprum :D

0|0
    0|0
  • ingilizce şarkı dinle söylemeye çalış telafuzunu kolaylaştırır

0|0
    0|0
  • tavsiye ettiklerimin çok sevdiği bir yöntem. orijinal dvd buluyorsun ya da digiturk varsa. orada sevdiğin filmleri ingilizce altyazılı olarak izliyorsun yani altyazı ingilizce olacak

0|0
    0|0
  • yabancı dizi izle ama bi dizi izle

0|0
    0|0
  • dil kursuna git

0|0
    0|0
  • film izle...

0|0
    0|0
  • ingilizce chat sitelerine takıl ben orda baya geliştirdim ingiltreye gitsem rahat yaşarım :)

0|0
    0|0
  • bence konuşmak şart. gramer bi şekilde halledilir. bence bir kursa yazıl. diğer türlü tam olmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• link burada takılabilirsin çok yararı oluyor

0|0
    0|0
  • link acayip işe yarıyor listening de writing de herşeyde gelişirsin ^^

0|0
    0|0
  • Kursa git ben gidiyorum sonrada netten ingilizce hikayelrr bulup kavramya clsyrm

0|0
    0|0
  • İngilizce kitap oku bilmediğin kelimeleri sözlükten bulup ezberle.

Eğer grammerleri biliyorsan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...