Klasik Müzik Sever Misiniz?

Ben klasik müziği çok severim zaten konservatuvarda okuyorum doğrudan ilgiliyim yani. Siz klasik müziği sever misiniz, sevmez misiniz, yoksa bazı insanlar gibi ön yargılı mısınız?

Güncellemeler:
arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim cevap veren herkese +1 :)

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ben dinlerim. Benim en cok dinledigim turler genellikle rock ve metal olsa da cocuklugumdan beri senfonik muzigede ilgi duyardim. Ama cok sik dinliyor sayilmam. Su aralar en favori muzik turu benim icin senfonik metal/rock. Ikisinin karisimi tam bana hitap ediyor. Ama ayda 1-2kere vivaldi de dinlerim. Requeem for a dream gibi kemanin agladigi parcalarda dinoerim. Youtube tan keman koncertolarini da arar dinoer liste falan yaparim. Kiz arkadasimla devlet senfoni orkestrasi konserlerine de onlarca kez katilmis olmakla beraber kz arkadasimla beraber bu gunlerde cok geride kaldi :) bu arada hep profesyonel bir klasik muzik sanatcisi olmak isterdim. Keske ben de bu tur bir konservatiara gidebilseymisim. Cok gec oldu ama keman kursuna basadim ben de.oldugu kadar calabilmek icin. Hatta 2-3ay once yazmistim buraya baslasam ogrenebilr miyim diye :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...