Kitap okumak mı film izlemek mi?

Kitap okumayı mı tercih edersiniz film izlemeyi mi? Ne tür kitaplar okursunuz ve ya ne tür filmler izlersiniz?

0|1
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• kitap okumak daha iyi bence. yazarın betimlediği karakterin ana hatları haricinde şekillendirmek sana kalıyor ama filmde cast için kimler kullanıldıysa onları izlemek zorunda kalıyorsun. bu güne kadar kitabını okuduktan sonra filmini izlediğim hiç bir filmi beğenmedim. çünkü kafamdaki karakter ve atmosferle filmdeki bir birini tutmuyor. o yüzden kesinlikle kitap diyorum. macera/polisiye/fantastik/gizem içerikli kitapları severim

1|0
    0|0
    • Dostum sen kitabı okumuyorsun benim gibi yaşıyorsun kitabı 👍

• 3. kez okuyuşum bile diyebilirim

• tamam o zaman kaydedeyim bir yere zamanı gelince okurum :)

En İyi Kız Görüşü

• Film izlemek. Bilim kurgu ve aksiyon filmleri daha çok ilgimi çekiyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben heykeltraş yapıyorum boş vakitlerimde.

1|1
    0|0
  • Bu aralar kitap okumaya merak saldım. Ezgin kılıç'ın senden sonra adlı kitabını okudum gayet iyiydi. Şimdi ise Kızsız adam diye bir kitap var ona başlıyacam.

1|0
    0|0
  • Kütüphanedeki en eski ve işime yarayacak bilgi yüklü kitapları okumayı severim :)

1|0
    0|0
  • Bence bu saaatte yatmak abla :)

1|0
    0|0
  • Uyumak en iyisi :)

1|0
    0|0
  • film izliyorum genelde kaliteli her tür filmi izlerim

1|0
    0|0
  • ıkısınıde tercıh etmıom kanks

0|0
    0|0
  • Ben hep tarih ve İslami kitaplar okurum meslekten dolayı tarih filmi bulmak çok zor ama Turgut ozakman hocanın kurtuluş savaşını anlatan bütün seri kitaplarını okudum birde kurtuluş dizisi vardı eskiden trt yayınlardi onları seyrettim ama sorarsan hangisi diye net olarak kitap okumak çünkü aynı tadı harbiden veremiyor

0|0
    0|0
  • Flm izlemek tabi

0|0
    0|0
  • Ya ne kitap ne de film mesela kitap gercek olacak kadar guzel ama bir o kadar da aci film desen sonu huzunlu botiyor ve ben butun bunlara karsin yinede okuyorum izliyorum sadece bu aralar okumuyorum ve film izlemiyorum

0|0
    0|0
    • Bu birazcık tercihlerinle alakalı olabilir. Mesela romantik filmler aşırı acıklıyken aksiyon filmleri baya eğlencelidir. Bence biraz farklı çeşitlere göz atarsan fikrin değişebilir 😊

• Yaptığın şeyin bir artısı olmalı evet ama dinlenmek için de birşeyler yapmalısın. Illaki birşey öğrenmek zorunda değilsin biraz eğlenmenin zararı olmaz 😊

• Mesela eglenmek dedin bunun disinda kitap dinlenmek icin mi sence

• Kitaplarda: Fantastik, Korku, İdeoloji, Bilim, Sanat, Edebiyat okuyorum sadece.
    Filmlerde: Belirli kategori yok hepsini izlerim.

0|0
    0|0
  • Film izlemek ama Kur-an ve Kur-ancı kitapları okumak paha biçilemez :D

0|0
    0|0
  • Kitap okumak diyecek şimdi birçok kitap okumayan dangalaklar.

0|0
    0|0
  • İkisinin de yeri ayrı

0|0
    0|0
  • Kitap okumak tabi ki.

0|0
    0|0
  • ikiside güzel ya :D kitabımıda okurum yeri geldiğinde film de izlerim

0|0
    0|0
  • Film.