Okuduğunuz sevdiğiniz kitapları yazar mısınız? Kültürel etkinlik?

Kültürel bir etkinlik yapalım istiyorum. Okuduğunuz kitapları yazın altına o kitabı okuyanlar olumlu veya olumlu eleştirilerde bulunsun.(siz de başkalarınınkine bulunun) Nasıl? Sizce bu KS de uygulanabilir mi? Bunu da belirtirseniz sevinirim 😊

Güncellemeler:
Katılımın az olmasına şaşırdık mı? Tabii ki hayır.

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kızıl Nehirler
    Leyleklerin Uçuşu
    Siyah Kan
    Kurtlar İmparatorluğu
    Taş Meclisi
    Şeytan Yemini
    Koloni
    Cerrah
    Erebos
    Albayın Aşkı
    Sinestezya
    Şahane Hatalar
    Kırmızı Pazartesi
    Benim Hüzünlü Or*spularım
    Apokalipse
    Savaş Sanatı
    1984 (hala okuyorum)

0|0
    0|0
    • Taş Meclisinin filmini izlemiştim umarım kitabı da öyle sıkıcı değildir

• Ben filmini hiç merak etmedim ama kitabı hoştu. Grange kitapları arasında en berbat olanı bence Koloni'ydi...
      Resmen okurken uykum geliyordu. Grange gibi bir ilham perimin böylesine tarzım değil bir öyküyü yazmasını hala aklım almıyor.

• Bu arada Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin ilk 9 kitabını da okumuştum.

• One day / filmide var lakin ilk olarak kitabını okumuştum. gurur bikenara gözümden yaş gelmişti.

0|0
    0|0
    • Yoğun aşk mı içeriyor?

• Sonrasında hayalini kurduğum karakterlerin ve o dünyanin birnebzede olsa gözle gorulur derecede gerçekliğe ulaştığını görmek ve içten içe merakimi gidermek için sinemasınada gitmis olmama ragmen neyazikki yeterli olmamıştı. yıllar geçti ama kitabın içeriği hala hafizamda.

• Bu kitaba hiç olumlu yaklasamiyordum tesekkur ederim gercekten meraklandirdin

• Yaprak dokumu knk

0|0
    0|0
  • İlyada, oddyseus, gılgamıs, nutuk, kavgam

0|0
    0|0
  • Harry Potter serisi
    Dan Brown kitapları
    The Walking Dead serisi
    Gaia Teorisi
    22/11/63

0|0
    0|0
  • Goodreads grubu olusturulabilir

0|0
    0|0
  • Zar Adam serisi :)

0|0
    0|0
  • Tolstoy-Hayat Üzerine Düşünceler
    Adam Fawer-Empati

0|0
    0|0
  • Don kişot ,, kan lekesi ,,

0|0
    0|0
  • s*ktir et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Beyazıt Akman - Dünyanın İlk Günü
    John Verdon - Aklından bir Sayı Tut

1|0
    0|0
  • bu aralar okuduğum kitap; mürver ağacı - Oscar wilde :)

0|0
    0|0
    • Nasıl güzel gidiyor mu :)

• güzel :) oscar wilde ın tüm öykülerini içeriyor. Çoğu aslında çoğumuzun bildiği hikayeler, okurken diyorum "aa bunu da mı oscar yazmış". Akıcı ve düşündürücü bir kalemi var, seviyorum Oscar wilde :)

• hayvan çiftliği, 1984, çavdar tarlasında çocuklar, fahrenheit 451, veba, aldatmak

0|0
    0|0
  • çok var hepside yabacı ama en son Nihat Genci okumuştum ( dün korkusu ) :)) evet sırada diğerleri var biliyorum ( Pi, Ölmek kolaydır sevmekten vs. )

0|0
    0|0
  • Piraye, soguk kahve, kurk mantolu madonna

0|0
    0|0
  • Wulf Dorn psikiyatrist ve şizofren
    Tess Gerittsen Cerrah, Çırak, Kemik Bahçesi
    Stephan Kıng ' IT '
    Kara Kitap - Orhan Pamuk
    Kürk Mantolu Madonna - Sabahattin Ali
    Memleketimden İnsan Manzaraları - Nazım Hikmet
    Saatleri Ayarlama Enstitüsü - Ahmet Hamdi Tanpınar

0|0
    0|0
    • Saatleri ayarlama Enstitüsünü nasıl buldun? Okumayı düşünüyorum ben de

• Kurgusu en iyi olan romanlardan biridir beğenirmisiniz bilmiyorum ama ahmet hamdi romanında okuyucuyu bence anlamsız ve dar bir çerçeve sokmuyor romanı anlayabiliyorsunuz ve kendinize göre çokça yorum yapabiliyorsunuz ucu açık ama sağlam bir etki veren bir roman ben çok beğeniyorum bir durumdan taviz verildiği zaman muhakkak devamının geleceğini anlatıyor bence roman

• Hımm sınavlarım bitsin de hemen alayım :D

• Hepsini yazmak zaman alır da şu an Chuck Palahniuk'un Tıkanma kitabını okuyorum. Daha yarısına gelmediğim halde favorim oldu.

0|0
    0|0
  • Ahmet Ümitin çoğu kitaplari , kuyucakli yusuf , toprak ana , italyanca aşk baskadir ve tüm şiirler:))

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna

1|0
    0|0
  • siddhartha
    yüzyıllık yalnızlık
    kürk mantolu madonna
    kinyas ve kayra
    aylak adam
    görünmez kentler
    çürümenin kitabı
    kardeşimin hikayesi
    piano piano bacaksız
    çalıkuşu
    dönüşüm
    hayvan çiftliği

0|0
    0|0
  • Cengiz dağdı - Onlar da insandı // okuyan var mı? Çok harika bir dili var değil mi?

0|0
    0|0
  • En son okuduğum kitaplar Böğürtlen Kışı nı okudum, Sarah ın en iyi kitabıydı. Elveda Haziran a başlamıştım.. Ama ilk 32 sinde sıkıldığım için vazgeçtim..

0|0
    0|0
  • 3 silahşör 700 sayfalık olan :D

0|0
    0|0
  • Ahmet Ümit Bab-ı Esrar
    Sultanı Öldürmek.
    Recaizade Mahmud Ekrem-Araba Sevdası.

0|0
    0|0
    • Babı Esrar Ahmet Ümit'ten ilk kitabımdı. Mevlana ve Şemsten bahsediyordu bugüne paralel olarak. Şems daha ön plandaydı. Edebiyat ve kurgu açısından güzeldi ancak Şems'i daha farklı anlatabilirdi :/

• Sultanı Öldürmek, genel olarak güzel bir kitaptı. Tarihi açıdan eleştirilebilir Fatih konusunda. Sonunu biraz basit buldum ancak bence duyguyu hissettirmişti aşk konusunda

• Evet haklısın. Ama kurgu gerçekten özenle oluşturulmuş beni etkileyen tarafi bu idi. Tasavvuf konusuda harika işlenmiş :)

Yükleniyor...