Özel okullar hakkında bilgi verir misiniz? Hangi özel okulu tercih etmeli?

one-rose
arkadaşlar özel okullar konusunda ne düşünüyorsunuz kardeşim oğlunu özel okula verecek çok kararsız evlerinin yakının da doğa ve okyanus kolejleri var sizce hangisi tercih edilmeli
Güncellemeler
+1 yıl
çocuk şu an doğada ilkokul hazırlıkta okuyor . ama aile pek sevememiş doğayı saçma sapan partı falan yapmışlar. 5,5 yaşındaki çocuklarla sevgililer günü partisi yok noel baba partisi 100. gün partisi vs vs. birde çalışanlar cok kısa giyiniyormuş)) bunlar biraz ailenin doğadan sogumasına sebep olmuş. diger okyanus ise binası yeni yapılmış okul resmen cillop gibiymiş
Özel okullar hakkında bilgi verir misiniz? Hangi özel okulu tercih etmeli?