Sonuna kadar izlediğiniz yabancı diziler hangileri, şu an devam edenler de dahil?

Sonuna kadar izlediğiniz yabancı diziler hangileri, şu an devam edenler de dahil?lost?(bitirdim.ama 3 ten sonra makaram sarı bağlar oldu:DThe Walking Dead (takipteyim.süper)fringe (hastasıyım:)The Simpsons(her daim)Supernatural(hastasıyız dede)True BloodSpartacuBlood and Sand

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• True Blood izleyen birini gördüğümde gülücüklere boğulasım geliyor, muhteşem bir dizi yeni sezonu bekliyorum, kitaplarını okudun mu?

• sorulur mu..tabiki

Kızlar Ne Diyor 17

• The Vampire Diaries,True Blood,Lost,The Big Bang Theory,Being Human.Pretty Little Liars,Glee,90210,The Big C...(uzaarr gider):))

• bendr house umutsuz ev kadınlarınıizliyodum ikiside müthişşş

• umutsuz ev kadınları zeytin güzeli:)

• Öncekileri Göster
    • desperado house:) o bomba ya zaten

• aynen yaaaa o süperdiiiiii:)))

• the big bang theory

• The Vampire Diaries,Supernatural,The Secret Circle

• supernatural nip/tuckmad menhouse md fringe

• lost, how i met your mother,merlin

• LostPrison Break Supernatural

• himym.barney stinson'ın hayranıyım :)yalnız çok acı bi şekilde fark ettim ki kime hey maşşşşşşaaaallllllaaahhhhhhhh diyerek baksam gay çıkıyo :S (bkz. neil patrick harris, derya köroğlu, murathan mungan, rupert everett... uzar gider)

• prison break bitirdim hastası oldumbaşka film beğenemıyorum artık:((

• var var çok var
      fringe başla derim:D
      The Walking Dead.

• cidden mi nasıl konuları?

• SeinfeldX-filesTesteesThe IT crowdSüper Babavs vs.

• the mentalistcsıspartacus

• The Walking Dead.

• son dönemde tek geçerim:D

• true blood,spartacus

• iyi seçimler:D

• teşekkürler

• Rosalinde:)

• True Blood,Doctor Who,Merlin,The Vampire Diaries,Nip/Tuck vazgeçilmezlerimdir.

• iyi seçimler:D

• :)

• La madrastra . İzlediğim tek dizi şiddetle tavsiye ederim

• Plus belle la vieD'abord ma familleHollywoods girls

Erkekler Ne Diyor 5

• house,how i met your mother,big bang theory,gossip girl bunlar şu an devam edenler bitmesine üzüldüğüm ise prison break.

• spartacuscsl newyorksımpsınları da ızlerım

• csl listeme girdi en yakında başlıycam bi kaç kişiden daha duydum

• super dızı bırde csı mıamı var

• Devam EdenlerSupernaturalFringeHIMYMThe Big Bang TheoryCalifornicationShamelessModern FamilyFamily GuyThe SimpsonsSpartacusMerlinGame of ThronesBitenlerLost (Allah belasını versin)OzThe PacificRomeSeinfeldAvatar: The Last airbender

• çok çok çok iyi seçimler:D

• Ağır bağımlıyım yalnız baktım da şimdi :)

• evet biraz fazlasın(ama yaklaşanlar olur :DDD

• Hmm..DexterRules of engagementGame of ThronesÜçü de devam ediyor, ilk ikisi 6.sezonlarındalar.Makaram sarı bağlar oldu ne demek bu arada?

• kabak tadı verdi:D

• emin ol, türk dizilerinin kabak tadı vermesi yanında bunlar süper kalıyor :)
      Ama game of thrones 10 sezon olsa yine gider, çünkü olmaz dediğin herşey oluyor orda :D

• katılıyorum:DDDD

• Criminal MindsDexterHow I Met Your Mother İzlerdim eskisi gibi izlemiyorum

• NCIS'de ekle

Yükleniyor...